Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes a horvát tengerpartra...

Érdemes a horvát tengerpartra elindulni Bosznián keresztül?

Figyelt kérdés
Ugye mindenki a horvát autópályákon igyekszik az Adriára, logikus lenne azonban a rövidebb útvonal Bosznián keresztül, különösen Budapestről!
2010. aug. 30. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, autópálya hiánya és háromszori határátlépés nem túl kecsegtető, nem hiszem h rövidebb lenne az út időben
2010. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ma értünk haza a horvátoktól. az autópálya kiváló minőségű, bár az itthoni árakhoz képest drága.

Mi azért mentünk erre, mert minden ismerősünk így járt, és az összes útvonaltervező ezt javasolta.

Egyébként az, hogy km-ben rövidebb még nem jelent sok jót, ugyanis mi autópályán jöttünk végig, és 12kor indultunk Split mellől, és este 22-re értünk haza. 10 óra út, mondjuk megálltunk kb 4x is sofőrt cserélgetni, meg nyújtózkodni. (A GPS szerint 7 óra alatt meg lehet tenni az utat)

2010. aug. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi mentünk már arra.nem rövidebb semmivel,sőt!Tele van szerpentinekkel,keskeny utakkal,egy dugóba is belefutottunk,meg hogy is mondjam...a higiénia az ut melleti vévékben nem az igazi...meg se közeliti az autópálya melleti megállókat.Az ott az igazi Bosznia,boszniás feelingel,de ha nem siettek,és vágytok egy kis világnézésre végül is nem leet rossz.Ugy éreztem ott magam mintha visszamentem volna az időben 20évet.
2010. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat? Én is böngésztem az útvonaltervezőket és azok tényleg mind kikerülik Boszniát. Gondolom nem véletlenül...
2010. aug. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!