Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Honolulu tényleg olyan varázsl...

Honolulu tényleg olyan varázslatos hely? Érdemes gyűjteni egy évig egy utazásra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a tömegturizmus meg a 40 emeletes szállodák sorai neked varázslatosak, akkor persze. Egyébként nem, milliónyi jobb hely van.
2013. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te voltál ott és nem tetszett?
2013. jún. 2. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Szép hely, azonban nem mondanám nagy számnak. USA-ban élek, egyszer elmentem Honoluluba, de nem nyűgözött le. Barbados, Bermudák, Bahamák, Mexikói tengerpart mind sokkal szebb, Európából nem éri meg az árát, szerintem.
2013. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Voltam, nem mondanám, hogy nem tetszett, de ahogy #2 írja millió jobb hely van nála. Magyarországról meg főleg.


Indonéziát, Malajziát szívesen ajánlom, szebbek, érintetlenebbek, de ha azt akarod, akkor egyező színvonalúak is (Bali főleg) és a repjegy is megvan 160-ból 260 helyett.

2013. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Honolulu egy bitang nagy város, hatalmas felhőkarcolókkal stb. Ha az igazi hawaii hangulat érdekel akkor inkább Maui vagy Kauai szigetein keresgélj :)


De Honoluluban(Oahu) sem fogod magad rosszul érezni :)

2013. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, én a repülőjegy árát sem tudnám egy év alatt félretenni a fizetésemből :)
2013. jún. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Makoscsiga ***** válasza:
Szerintem nem éri meg egy évig erre spórolni. Nagyon szép hely meg minden, de legalább ilyen jó helyek vannak sokkal közelebb is. Pláne Magyarországról indulva teljesen irreális a költség/haszon hányados. Akinek nagyon sok pénze van annak már lehet, hogy egéri.
2013. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Makoscsiga: szerintem egy utazást nem lehet úgy nézni hogy "megéri" vagy nem éri meg. Ha valakinek van lehetősége(pénz és egészség kell hozzá elsősorban), akkor érdemes elmennie minnél messzebbre innen, nagyon sokat gazdagodhatsz(persze nem anyagilag) egy ilyen utazás által.


Magyarországon és Európában is vannak gyönyörű helyek, de érdemes elnézni a többi "világba" is. Afrika, Amerika, Ázsia, csodálatos mind.

2013. jún. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Ausztrália
2013. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ausztráliát direkt hagytam ki, mivel ott még nem voltam, ezért nem is nyilatkozhatok róla :) De biztos nagyon szép hely, remélhetőleg hamarosan pótolom ezt a hiányosságot.
2013. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!