Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki járt/él/élt Kanadában,...

Aki járt/él/élt Kanadában, mit gondol az országról?

Figyelt kérdés
Melyik városban voltál/élsz/éltél? Mit gondolsz arról a városról, magáról az országról és az emberekről?

2013. jún. 24. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Vancouver-ben voltam egy hónapot. Összességében a kanadaiak barátságosak és kedvesek voltak velem. Az ország szép volt, jól éreztem magam. Furcsállottam, hogy Vancouverben (Maple Ridge-ben laktam) nem lehetett csapvizet inni, mert nem volt elég tiszta. Nekem a kanadaiak szimpatikusabbak, mint az amerikaiak egyébként.

Most, ahogy visszagondolok, szívesen visszamennék egy kicsit még nyaralni :)

2013. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Torontoban és Ottawában voltam még régebben.

De én nagyon szerettem,sokkal jobb helyek mint New York.

Az emberek tényleg nagyon barátságosak voltak.A zebránál mindig megálltak,segítőkészek voltak,bár azért távolságtartóak.(Szóval segítenek ha megkérdezed mi hol van(ez sem mindig igaz,mert volt akit megkérdeztem és még angolul sem beszélt...)de nem szeretnek idegenekkel ismerkedni.

Ami még nagyon furcsa volt az az hogy olyan sok fa/park van a városokban hogy néha azt hittem hogy már nem is egy városban vagyok.A felhőkarcolók is tetszettek.A CN Tower csodálatos.(Oda mindenképp menj fel.:)

Én egyébként 2 hetet voltam a városban de annyi mosómedvét láttam hogy az hihetetlen.(Mókus és nyúl is sok van.Ami nagyon érdekes hogy viszonylag kevés kutyát és macskát láttam.)Nagyon jól éreztem magam.Bár a tél az elég hideg ott.Szerencsére én nyáron voltam.:)

Egyébként még az idén kiakarok menni Vancouverbe(és Victoriaba) vagy Montrealba( És onnan már átmennék egy kicsit Quebec Citybe is).

2013. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!