Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valakinek volt már zöldkárt...

Ha valakinek volt már zöldkártyája az államokban házasság révén, az bemehet még valaha turistaként? (15 évvel később)?

Figyelt kérdés
Vajon beengednek-e?Hiszen én már egyszer kivándoroltam, de elváltam...ennek 15 éve...most túristaként szeretnék a pici lányommal menni. van erre esélem??

2013. júl. 19. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

tehát ha jól értem, már rendelkeztél egyszer zöldkártyával, elváltál, és elvesztetted a zöldkártyád?


szerintem semmi gond nem lesz, hiszen nagyon rég történt, de a bejegyzés biztos megvan még, így kizárni sem lehet semmit, lehet többet kérdezgetnek majd, de nem biztos.

2013. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Makoscsiga ***** válasza:
Ha egyszer nincs zöldkártyád, akkor csak egy sima külföldi vagy, akinek kell ESTA vagy vízum. Semmi nem indokolja, hogy gond legyen.
2013. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az jó lenne :) azt olvasom, hogy az új útlevélhez csak az a plussz chipes dolog kell, és így vízum sem kell.
2013. júl. 19. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!