Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az lenne az álmom hogy kiköltö...

Az lenne az álmom hogy kiköltözzek az Államokba . De fogalmam nincs hogy-hogy fogjak hozzá, mik szükségesek, másoknak miként is sikerült ez? Volna egy ismerős aki segítene!

Figyelt kérdés

#Amerika #költözés #zöldkártya #Egyesült Államok #másnak miként is sikerült ez?
2013. aug. 5. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Ha elmúltál 18, befejezted az iskolákat, szóval úgymond kötelezettség nélkül mehetsz, akkor beszélsz az ismerőssel, aki kint él és segít, ha hozzá költözhetsz, akkor úgy, ha nem, akkor keresel albérletet és munkát. Ha beszéled a nyelvet, tulajdonképpen nincs nagy akadály. Kérsz letelepedési engedélyt, vagy tartózkodási engedélyt, ennek utánanézel és bumm.
2013. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senki más nem válaszolt, mégis le vagyok pontozva. Kedves kérdező, miért?
2013. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le .Amugy meg hasznos volt amit írtál ,még annyit akarok kérdezni hogy ,miként döntik el azt h megadjak a zöld kártyát vagy sem.Csak mert olvastam hogy nem mindenkinek adjak meg .Amugy másnak hogyan sikerült kijutnia ?
2013. aug. 9. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!