Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik itt írogatnak hogy kint...

Akik itt írogatnak hogy kint akarnak élni az USA-ban vagy akár Kanadában. Azoknak kb. hány százaléka jut ki?

Figyelt kérdés

Olyan idegesítő hogy szinte mindennap van hasonló kérdés...

Most komolyan annyira hülyék hogy itt kérdezgetnek mikor csak annyi lenne a dolguk hogy bemenjenek az adott ország nagykövetségére.

A kedvencem pedig az amikor azt írják hogy van kint rokon/ismerős és minket kérdezgetnek a rokon és az ismerős helyett....



2013. aug. 9. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
szerintem aki itt kérdezget, azok közül egy sem jut ki. aki valóban komolyan gondolja, az személyesen amerikai magyarokkal tartja a kapcsolatot, különböző fórumokon, stb,, nem pedig itt kérdezget.
2013. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Jaja, nincs mit kérdezni, még a nagykövetségre sem kell elmenni: minden ott van a honlapon, én teljesen egyedül végigcsináltam a kanadai papírmunkát, itt is vagyok már öt éve. (Most idén fogadtam ügyvédet az állampolgársághoz, mert hát az én esetemben az bíróság előtti kérelemmel kapható csak.)
2013. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

statisztikat nem tudok, csak a kovetkezot:

- amerikai magyar vagyok es itt "vesztegetem" az idomet a gyikon es kerdesekre valaszolok (es tudom, hogy nem en vagyok az egyetlen (ugye, tisztelt Makoscsiga;) szoval nem elveszett otlet itt (is) kerdezoskodni azoknak, akik ki akarnak jonni

- ismerek egy lanyt szemelyesen, aki gyikon keresztul talalt meg, azota kijott es meg itt is van... tobb mint egy eve - ez a lany a bizonyitek, hogy ez az allitas: "azok közül egy sem jut ki" nem igaz :)


Ha teged idegesit, akkor miert olvasod el? Engem a politika idegesit, foleg, hogy nem is Mo-n elek igy beleszolasom nincs. Tudod mit? Soha nem latogatom a politika kerdeseket, igy nincs min idegesiteni magam :)

2013. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
lehet nem ehez a hérdéshez kéne irni de kedves utolsó medkérdezhetem hogy te hogy jutottál ki milyen végzettséggel? ha olvaosd ezt és nem bánod beszélhetnénk privibe?
2013. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
En tettem fel par kerdest Kanadaval kapcsolatban, h majd ha kint leszek akkor hogy,mint igy,ugy... Es itt vagyok, kijutottam :D 15/f
2013. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Makoscsiga ***** válasza:
74%
Jó, hogy nem fogadtam, mert arra tippeltem volna, hogy senki nem jött ki a kérdezők közül. Pláne letelepedési szándékkal. A legtöbben egyátalán nem mérik fel, hogy ez mennyire nehézkes (leginkább a lehetetlen felé közelít), és itt nem arról van szó, hogy ki mennyire jól ért az autószereléshez vagy a CNC-hez, és mennyire keményen dolgozik. Mondjuk én semmi pénzért nem vállalkoznék az illegális életre, úgyhogy én azzal nem is foglalkozok. (Bár a legális út is komoly befektetést igényel) Aki megcsinálta, annak gratulálok! :-D
2013. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Makoscsiga ***** válasza:
0%

Mondjuk az más kérdés, hogyha valaki egy kirandulast tervez, es azt kérdezi, hogy mit érdemes megnezni az adott környéken.


"amerikai magyar vagyok es itt "vesztegetem" az idomet a gyikon es kerdesekre valaszolok (es tudom, hogy nem en vagyok az egyetlen"

Szerintem jó és releváns válaszok vannak többségében, de nem tudom, hogy milyen arányban vannak felhasználva.

2013. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem meg az idegesít, hogy a sok ombre eljátsza, hogy ő most Amerikában él, ott dolgozik meg minden.. Közben meg itt rohad Magyarországon. Akkora kamumillerek vannak ezen az oldalon, hogy nemigaz. Itt minden 2. felhasználó vagy amerikai, vagy ausztrál, vagy a tököm tudja, esetlegesen iráni...
2013. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs Kanadát, kihagytam... Mert ugye itt kanadaiak is vanna, elég szép számmal... SZÁNALOM
2013. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Makoscsiga ***** válasza:

"Akkora kamumillerek vannak ezen az oldalon, hogy nemigaz."

Ha valaki amerikában, vagy kanadában él az mitől lenne miller? Magyarországon se mindenki csóró. (Persze van aki igen ;-) Egyébként miért olyan hihhetetlen az, hogy valaki aki amerikában él itt kommentel?

2013. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!