Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyivel másabb, akár egyszer...

Mennyivel másabb, akár egyszerűbb vagy éppen nehezebb kijutni Kanadába, mint az egyesült államokba? Lent folytatom.

Figyelt kérdés
Minden álmom az, hogy ha másképp nem is, de azt a 3 hónapot kint tölthessem LAben amit vízum nélkül enged az usa. Viszont annyi "rémtörténetet" hallottam már, hogy megvolt minden vízum szállás stb és még így is visszafordítják az embert a határon. Ahogy ismerem magam 1, 99%-ban biztos h pont engem fordítanak vissza 2, ha ez megtörténne beleroppanna a szívem. Ezért jutott az a fura ötlet az eszembe, hogy mi lenne, ha kimennék Kanadába és onnan illegálisan átlépném valahol a határt az Usába. Persze nem ilyen "egyszerű" a tervem, de ehhez előbb tudnom kéne Kanadáról dolgokat, hogy pl egyszerűbb bejutni, vagy ott is mennek ilyen visszafordítások? Avagy ha ez aterv befuccsol, akkor a B kérdésem az lenne, hogy mi mindent kövessek el annak érdekében, hogy semmiképp se fordítsanak vissza az usa határánál? Mire számítsak?(kérdések) Mire készüljek?(szállás,pénz,stb) Előre is köszönöm!
2013. aug. 20. 17:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utána néztem és pont ahogy mondtam.. Max 30 napos tartózkodás lehetséges.. Most foglaljak le 3x30napra 3 szállást és fizessek érte milliókat? Nincs más megoldás? Pl arra gondolok, hogy bemutatom a 30 napra szóló foglalásom a határom, de (ha sikerül) nem hotelben fogok lakni hanem a rent.comos lakásban
2013. aug. 21. 19:43
 12/15 A kérdező kommentje:
Jobban utánanézve árat is tudok mondani.. 25 nap 121000ft a hotelben, 112000ft(vagy még olcsóbb) 30nap az apartmanban
2013. aug. 21. 19:47
 13/15 anonim ***** válasza:
de apartmant, lakást, stb nem tudsz bérelni turistaként! lakásbérlés amerikai munkahelyhez, referenciákhoz van kötve!mindenképp szálloda és hostel marad. ha 3 havi szállásra nincs pénzed, akkor menj kevesebb időre.
2013. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

> de apartmant, lakást, stb nem tudsz bérelni turistaként! lakásbérlés amerikai munkahelyhez, referenciákhoz van kötve!


Na ne hülyéskedj! Én 2006-ban miután leadtam a kanadai kivándorlóvízumkérelmemet, összecsomagoltam és elkezdtem utazni. Béreltem Berkeley-ben is, New York-ban (Queens) is lakást simán Craigslistről. Most meg már van AirBnB. Mi az hogy nem lehet?? Mindent lehet, csak előre ki kell fizetni.

2013. aug. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó megmentettél!
2013. szept. 4. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!