Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hajóval is ki lehet menni...

Hajóval is ki lehet menni Amerikába? A repülőgépnek mekkora az esélye, hogy lezuhan?

Figyelt kérdés
Szeretnék Amerikában a Stanford Egyetemen tanulni, de bevallom, nagyon félek a repülőúttól... Segítsetek!
2009. okt. 29. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Több esély van arra hogy felborul a kocsid amíg a reptérre tartasz, mint arra hogy lezuhanjon egy repülő. Nincs mitől félni.
2009. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki lehet menni. Igaz, hogy nem veszélyes a repülő, de ha félsz?! általában 14napot tölt egy nagy hajó az óceánon.
2009. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Biztos hogy anglia és amerika között nem 14 napot megy a hajó max 3-4 nap.

Mekkora az esélye?

Tavasszal jamaikán nyaraltunk és miután haza jöttünk 2 nappal lezuhant a brazil gép. egyszerüen ledöbentett, mert mi olyan csendes utazásunk volt, hogy még nagy turbulenciába sem kerültünk. Mekkor esélye van hogy nem a mi gépünk hanem a brazil gép zuhant le?

2009. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ki lehet menni hajóval is, de jóval drágább, mert a hajó all inclusive ellátásos ötcsillagos szállodának felel meg, amin ugye 3-4 napot töltesz el.

A repülőgép lezuhanásának jóval kisebb az esélye, mint annak, hogy a legközelebbi autózáskor egy gyorshajtó szabálytalan előzéskor belétek rohan. Ha ennyire félsz, többé az utcára se menj ki, életveszélyes!

2009. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

A világon még mindig a repülő a legbiztonságosabb közlekedési forma. Csak ha baleset történik, több százan halnak meg egyszerre ezért kap nagyobb visszhangot a médiában...

Én is féltem az első repülésem előtt, de imádtam! Nincs mitől félned! Én attól féltem mi van ha a hosszú tenger feletti út alatt történik valami... de a gépek nem is arra mennek Amerika felé, hidd el a lényeg az, hogy azért minél többet legyenek a szárazföld közelében! Nem "szelik át" konkrétan az óceánt!

(Hajóval meg drágább és hosszabb is az út!)


egyébként azóta légiutas-kísérőként dolgozom :)

(lehet te is ennyire megszereted majd!)

2009. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
A hajó biztonságosabb? és búvár kunddal mi van?!
2009. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ne félj a repüléstől!! egyáltalán nem félelmetes! amikor megy nem is lehet érezni hogy megy, olyan mint ha egyhelyben állna. csak a felszállást és leszállást lehet valamennyire érezni, de az csak 5 perc. és amúgy szerintem tök jó érzés:)
2009. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

sztem autóba se ülj, nagyobb az esély, hogy valaki belédmegy frontálisan.

én semmitől sem félek. ha úgy kell megtörténnie, akkor úgy fog. ha én ülök azon a gépen, ami lezuhan, akkor én... nem kell ilyen tragikusan felfogni a dolgokat.


egyébként inkább ülök 16 órát egy gépen, mint 3 napot egy luxusbörtönben (hajón). sokkal inkább frusztrálna az érzés. egyébként meg a hajó is elsüllyedhet. Titanic...

2009. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D köszönöm szépen a válaszokat!
2009. okt. 30. 08:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Southamptonból megy hajó New Yorkba, viszonylag sűrűn(2-3 naponta), de nagyon drága, igaz nem 14, hanem 4 nap alatt ér át, ha azt is beleszámoljuk, hogy oda eljuss, és ugye ha nem repülő, akkor vonat Strasbourgig, onnan Párizsig, onnan Londonba, és Onnan Southamptonba, és már eddig többet költöttél, mint a repülőjegy összesen.
2009. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!