Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Én ha kiviszem a kocsimat...

Én ha kiviszem a kocsimat hajóval, akkor be kell jelenteni a túrista vízumom mellett hogy kocsit is viszek? És mehetek magyar rendszámmal, magyar jogsival? Olvastam hogy ott is le kell vizsgázni, de miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy hova mész, és mennyi időre.
2009. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, nem írtam amerika, és 3 hónapra tervezném, de lehet találnék munkát is...
2009. okt. 30. 21:03
 3/8 A kérdező kommentje:

De ha találnék munkát akkor több.

Kocsi feltörés vajon milyen?

Nem fogják elvinni a mercimet? :D

2009. okt. 30. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
szerinted Amerika egy ország? ne utazgassál inkább hanem ülj vissza az iskolapadba...
2009. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Munkát biztos nem találsz, ha turista vízumon vagy az azt helyettesítő visa waiveren vagy. Valóban kell vizsgázni, a magyar jogosítványt nem fogadják el.
2009. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 10:31-es!


Komolyan ebbe kötsz bele miközben USA-t mindenki Amerikának mondja? Neked lenne oviban a helyed.


Kedves következő hozzászóló! (unom a számokat)


Mi csináltattunk nemzetközi jogsit itthon. Amikor a bemutatására került a sor akkor a rendőr nem fogadta el.

Viszont a rendes magyar jogsit, a kártyásat elfogadták.


De megéri ott jogsit csinálni, nem hosszú idő és ott olcsó nem mint itt! (kb. 10 dollár)

2009. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

23:34 : Akkor a magyar jogsit elveszik, vagy amellé adnának 10 dollárért egy amerikait?

Akkor levizsgázni meg ilyenek nem kell?

Amúgy túrista vízum mellé se elég a magyar jogsi? mert akkor mikor átviszem a kocsit elvileg nem mehetnék vele sehova...

2009. nov. 7. 20:40
 8/8 A kérdező kommentje:

"Viszont a rendes magyar jogsit, a kártyásat elfogadták. "

Mármint kint amerikába a sima magyar kártyás jogsit (elméletileg azt mondják hogy egész EU területén elfogadják, ezek szerint amcsiba is?)

2009. nov. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!