Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Igaz a hír hogy kanada tavassz...

Dezső1030 kérdése:

Igaz a hír hogy kanada tavasszal újra megnyitja a határjait és lehet menni ki? menekült, vagy valami más státuszban! Kérem valaki nézzem utánna és írja le hogy igaz e ez hogy tavasszal nyíllik újra kanada határa!

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Már most is nyitva van. Turistaként 6 hónapig vízummentes. Munkavállalóknak is szabad az út, csak a pontrendszerben el kell érni a megfelelő pontokat, és 1-2 éven belül lehet is menni.


A léhűtő, segélyre ácsingózókra nincs szükség! A kérdésed alapján te is az vagy. Menekültként, idén áprilistól, magyar állampolgár, mint az EU teljes jogú tagja, nem kaphatsz menekült státuszt! Az EU-ból, így Magyarországról érkező kérelmeket, automatikusan, elbírálás nélkül elutasítják, és a kérelmezőt, az országból 45 napon belül kiutasítják!

2013. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy igaz! Azonnal kapsz egy kétszintes, kertes-medencés családi házat, egy Ferrarit, meg havi 10000 dollár segílykét, mert Magyarországon ugye akkora háborúk vannak, hogy innen menekülni kell...
2013. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
[link] május 4 óta fogadják újra a "Skilled Worker" kategóriában a jelentkezéseket (én is ezzel jutottam ki öt éve), biztos erre gondolsz. A menekültügyet leírtam http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__478087.. itt.
2013. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

> Az EU-ból, így Magyarországról érkező kérelmeket, automatikusan, elbírálás nélkül elutasítják, és a kérelmezőt, az országból 45 napon belül kiutasítják!


Ezt már többen leírták itt és szerintem nem igaz. Mi a forrásotok?

2013. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a forrásunk? A kanadai bevándorlási miniszter beszéde, ami fenn van a bevándorlási hivatal honlapján is, a menekültügyi rendszer reformjával kapcsolatban. Magyarország, ahogyan az összes EU tag, fenn van a biztonságos országok listáján, ahonnan a menedékkérelmeket elutasítják, vizsgálat nélkül!
2013. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor linkeld légy szíves! Én [link] itt azt olvasom hogy Every eligible refugee claimant, including those from a designated country of origin, will continue to receive a hearing at the IRB.
2013. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem léhűtőnek mennék! dolgozni mennék! de végleg kiszeretnék menni, nem csak 6 hónapra, és egy valakitől aki torontoban lakik ezt mondta hogy tavasszal megnyílnak a határok, ezt úgy értem hogy végleg kilehet majd menni!
2013. szept. 2. 09:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Régen sem fogadtak be senkit sem Mo-rol menekültként. Pár éve az ment, hogy amíg valaki menekült státuszra való jogosultságát elbírálták(ami hónapokba tellett), addig kaptak munkavállásit az emberek és mehettek segédmunkára bárhova. Ezt rengetegen kihasználták így ezt beszüntették. Mert ugye a menekült státuszt elutasították, de a munkavállalási megmaradt és ott maradtak az emberek.


Menekültek vannak most a világban elég sokan. Siriából több tízezer ember menekült el, pl németország most vár a napokban 5000 menekültet. Akiknek lakást biztosít, nyelvtanulást, és integrációt. Ez azért rettenetesen megterhel egy országot. Mert persze szerintem naponta több száz egyéb menekült(pl egyiptom, libia, izrael....) kap helyet. Sokan csak az utcán lézengenek, munkát nem tudnak szerezni mert semmi végzetségük vagy tudásuk nincsen.

2013. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj komám, ha végleg akarsz menni dolgozni akkor miért üzengetsz nekem és nem olvasod amit linkeltem neked, minden ott van?
2013. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt egészen pontosan: [link]


igazán egyszerű... és igazán, teljesen, abszolút esélytelen.

2013. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!