Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Felszeretném venni a kapcsolat...

Felszeretném venni a kapcsolatot olyan ember (ekkel) akik kérték vagy megkapták Kanadában a menekült státusz! Van valaki? Sürgööös!

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kanada nem ad magyaroknak menekültstátust! Hiába folyamodsz! Ha vannak is kint magyarok, akik annak idején menekültstátust kaptak, ők már jó régen (leginkább a kommunizmus idején, legfőképp 56-ban) érkezhettek Kanadába, amikor még más volt a helyzet, így az ő tapasztalataik ebből a szempontból teljesen irrelevánsak.

2010. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Canada offers refugee protection to people in Canada who fear persecution or whose removal from Canada would subject them to a danger of torture, a risk to their life or a risk of cruel and unusual treatment or punishment. [link]


Kanada azoknak a menekülteknek nyújt védelmet akik (vallási, politikai vagy faji) üldöztetéstől tartanak vagy akinek Kanadából való eltávolítása kínzáshoz vezetne, kockára tenné az életüket vagy kegyetlen bánásmódra vagy büntetésre vezetne.


Itt még nem tartunk azért.

2010. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok ezekkel a dolgokkal..én nem cáfolást kértem hanem segitséget,hogy kinek adták meg..napjainkban:D:D nem 56 os forradalomkor:D:D
2010. febr. 18. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem sok ember kapta meg

kb.1000 emberből 100.

2012. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!