Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik voltak idén, milyen...

Akik voltak idén, milyen kérdéseket tettek fel a Camp Leaders interjún?

Figyelt kérdés
Témaköröket már láttam, de konkrétum is érdekelne, mert szeretném idén én is megpróbálni. Középfokú angol nyelvvizsga mennyit jelent az interjú során (mármint az ez által meglévő tudás)?

2013. szept. 3. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én múlt héten jöttem haza : )

Nekem olyan volt, hogy először egy szituációt kellett kihúzni (feladat: magyarázd el a tábori nővérednek, hogy a barátod rosszul van). Nagyon egyszerű, alig kellett mondani valamit, ha ez megvan, elkészítik az interjút. Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki ezen megbukjon.

Nyelvvizsga senkit nem érdekel, de az azzal egyenértékű nyelvtudás bőven elég lesz!

Interjún tényleg semmi extra. Hogy jellemeznéd magad pár szóban, milyennek kell lennie a jó tábori dolgozónak, milyenek a munkatapasztalataid, dolgoztál -e már gyerekekkel, ilyesmik.

Ha még valami részlet érdekel, szívesen írok üzenetben is.

2013. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2013. szept. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!