Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kijuthatnék Amerikába?

Kijuthatnék Amerikába?

Figyelt kérdés
6 éves szakács"tapasztalat/gyakorlattal" szeretnék a szakmámba dolgozni kinn, jobb fizetéssel (milyen meglepő hogy azért szeretnék kimenni:)) és ennek menni az esélye hogy kijutok? mi kell hozzá? és kb mennyi "kezdőtőke"?
2009. nov. 2. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Van valami külön oka a pénzen kivul annak hogy Amerikába akarsz menni? Mert ha nincs akkor szerintem közelebb is találsz valami jó helyet , ugyananyi / több pénzért.
2009. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp ki szeretnék jutni Amerikába, és gondoltam hogy lesznek ilyen válaszok is, hogy közelebb is van hely. De én szeretnék világot látni, és Amerika vonz most a legjobban, de ha már kimegyek akkor ne jöjjek haza üres kézzel.. környező országokba már voltam..(pl Erdély, Szlovákia, Szerbia, Ausztria, Horváto. (Olasz, Francia) egyedül Ukrajnába nem voltam.. de oda is nagyon szívesen kimennék, Csernobilba).. És hát azért Amerika azért egy nagyobb költségvetésű út lenne, ezért szeretnék ott dolgozni (is))
2009. nov. 2. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:

mi ez h amerika vonz most a legjobban

amerika hatalmas bármi csak amerika? kanada is jó?

vagy dél amerika?

2009. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy az USA ra gondolt
2009. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szerintem először valahová közelebb menj (pl. Ausztria <- nagyon jó kereseti lehetőség, még talán több is, mint Amerikában!!!) + Amerikába, ha jól tudom elég bonyolult vízumot, meg munkavállalásit szerezni.

De ha mindenképp világot akarsz járni, akkor itt nézz körül: www.hajopincer.hu


Sok sikert!

2009. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ah! Ez a link sokat segített! Köszi! Azt hiszem már csak az angol tudásomat kéne fellendíteni..:) és megpróbálom a dolgot..
2009. nov. 4. 00:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha csak vilagot akarsz latni, akkor tetszeni fog Amerika, ha talalsz olyan munkaltatot aki felvesz, viszont ha penzt is szeretnel felretenni, akkor szerintem is maradj Europaban, mert arra fog ramenni a felretett penzed, hogy megelj amig dolgozol illetve hogy hazamenyj majd. Kulfoldikent nem kapsz annyi fizetest mint egy amerikai.Ezert az amerikai viszonylag jol megel itt, amig egy kulfoldinek nem erdemes itt dolgoznia. Phoenixbol voltam! Sok sikert!

[link]

2009. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg valami! A ferjem szakacs itt Arizonaban, elegge konnyu munkat talalni itt PHX-ben ebben a szakmaban, de nem hiszem, hogy elfogadjak a magyar szakkepesitesedet. A ferjem itt tanulta ki.Es ahogy mar irtam is, nem kapnal annyi fizetest mint az itteniek. Az elso valasz amit kaptal eleg "konkret es kegyetlen" volt, de teljesen jogos!
2009. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a pénz a lényeg akkor ne amerikába menj!

Sokan azt hiszik ott mindenkinek óriási háza van 2 kocsival és mindenki gazdag.De ez egyátalán nem igaz.Ha a pénz a lényeg akkor menj Németországba.

2010. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat az ismétlésért!
2010. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!