Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy jól megéljünk Floridában a családdal ha nekem CAD-CAM programozó, CNC forgácsoló, kézilabda edzői végzettségem van, testvéremnek ápolónő, anyának áruházvezető, apának szakács? Ebből 3 személynek van középfokú nyelvvizsgája

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 16:26
 1/5 anonim válasza:

Barhol Amerikaban nehez a megeles, es jol fizetett munkat nagyon nehez megtalalni, meg szuletett amerikainak is.

Ha legalisan lesztek ott, legalabb nem kell majd attol tartani hogy kirugnak az orszagbol, de mind minden mas bevandorlo, barmilyen munkat kell elfogadni amit talaltok, ami valoszinuleg nagyon rosszul fog fizetni, es onnan tovabb probalni. Magyar diplomak

2013. okt. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elnezest, nem fejeztem be az elobb.

Szoval, magyar okmany/diploma nem szamit, tobb szakmahoz csak a helybeli diplomat fogadjak el, esetleg kulon vizsgat kell letenni a licenz megszerzesehes, Olyanpeldaul az apolonoi szakma.

Es ha illegalisan akartok megprobalni, annal nehezebb lesz, csak olyan munkat johetnek szamitasba amelyek senkinek nem kellenek.

Azert sok sikert kivanok.

2013. okt. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És mennyi esély van a legális kint tartózkodásra?


Mert szerintem nem sok, így viszont a kérdés oka fogyott lett.


Először a szükséges alapot kell megteremteni, és nem a végzettséget hanem a szükséges engedélyeket-vízumokat.

2013. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ha mindenki elmegy minimál bérért akkor is jobban jöttök ki mint otthon! szerintem vágjatok bele nem fogjátok emgbánni az első félév húzós lesz de utána minden oké (saját tapasztalat)
2013. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyebár sok engedély kell a letelepedéshez,hallottam olyan emberről aki 10 év után tudott csak kimenni és volt olyan is aki itthon 5 évig járta a követségeket és úgy dönött hogy kimegy mint turista és ott intézi a papírjait amit rövid időn belül megkapott.Szóval szerintetek itthon ,vagy inkább Amerikában intézzem a letelepedéshez szükséges papírokat?
2014. márc. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!