Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék Kaliforniában...

Szeretnék Kaliforniában letelepedni. Milyen papírokat kell beszereznem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha tudsz egyből zöldkártyát, ha nem akkor munkavállalási engedélyt. A zöldkártyára 4 fő út van:

- házasság egy állampolgárral

- munka általi szponzorálás

- te alkalmazol amerikaiakat egy nagyon nagy befektetés (legalább 1 millió dolláros) keretében

- zöldkártya lottó

2009. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%

miamiban élő ismerősöm segíthet. Imre Ficzere


Az ingatlan és kereskedelmi business-ben utazom.Van egy bejegyzett cégem az USA-ban. Partnereket,képviselőket keresek szerte a világon! Nézd meg a weblapom.Ha érdekkel a dolog hívjál, vagy írjál.


www.floridahomeandbusiness.com

2009. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Jaj de szép thread. A kérdező mondjuk 18 éves tini aki álmodozik Kaliforniáról mert azt látta a tévében meg a moziban. Annyi esze nincs hogy ezt összeszedje a Netről, tényleg nincs róla ötszázmillió oldal...


Aztán itt van a válaszoló aki egy ilyen, szinte tökéletesen reménytelen ügyben természetesen tud segíteni. Persze hogy itt van hiszen az eredeti kérdezőnek valószínűleg annyi esze nincs hogy felismerje a nyilvánvaló csalót...

2009. nov. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
02:28: nem kellene ilyen lenézően nyilatkozni. Álmok nélkül meghal minden, nincsenek nagy célok. Én sem azért jöttem Kaliforniába, mert ezt láttam a TV-ben, hanem, mert erre vágytam és mai napig nem bánom. Szóval nem kell mindenkit egyből hülyének nézni. Valóban olyan kérdést tett fel, aminek utána lehet nézni máshol és sokkal jobb is más forrásból, de valószínűleg fiatal a kérdező vagy egyéni tapasztalatok is érdeklik. Első voltam.
2009. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

02:28 ha nem tetszik a kérdésem minek válaszolsz rá? Nem kötelező.

Amúgy meg már egy hete keresgélek a neten és megpróbáltam mindennek utána nézni, de kíváncsi voltam, hogy hátha van valakinek esetleg egyéni tapasztalata.Nem szeretnék semmiről sem elfelejtkezni.Különben meg nem a tévében látott dolgok alapján szeretnék odaköltözni, hanem személyes okok miatt.

Még mielőtt elfelejteném köszönöm a segítséget mindenkinek:)

2009. nov. 30. 15:41
 6/18 anonim válasza:
100%

Azért ne sértődj vérig az előző válaszadó válaszán, én egy eltűnt kereső honlap webmestere vagyok.

És a neked segítséget felajánlót sem akarom sértegetni.

DE TÉNY:

- az interneten nagyon sok csaló, szélhámos, bűnöző, mi több maffia is van!!!

- úgy hogy az ilyen "jó szándékú" (?!?) ajánlatoknál alapvető követelmény az elő vigyázatosság, ha csak nem akarsz emberrablók vagy valami szatír áldozatává válni!

- semmi közöm hozzá, de nem értem mi személyes oka lenne pont Kaliforniába költözni annak, aki még soha nem járt ott?!

- a dolog hivatalos részét illetően pedig szerintem biztos segítenek ha felkeresed az USA magyarországi nagykövetségét

- és abban tévedésben pedig feltétlenül ne élj, hogy kimész egy idegen országba és ott csak úgy és egyből kolbászból van kerítés. Az élet ennék olykor sokkal rosszabb és bonyolultabb.

2009. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
42%
Nem konkrét válasz a kérdésedre, de üzenet a rá válaszoló floridainak is... Kérlek, ha kimész, élsz, mint hal a vízben, és mondjuk műteni kell majd valamivel, kérlek, ne gyere a haza, hogy az én számlámra orvosljanak. Köszi!
2009. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
10:20 Tudom jól, hogy nem lehet akárkiben megbízni, nem vagyok naív.
2009. dec. 3. 17:06
 9/18 A kérdező kommentje:

10:31 Nem értem, hogy mi olyan szörnyű abban, hogy nem szeretnék egy ilyen szar országban élni. Rajtam kívül rengeteg ember nem elégedett az életével és mégis boldogtalanul itthon halnak meg, ahelyett, hogy szerencsét próbálnának és kipróbálnák magukat a világ másik felében.

Bocs, hogy én nem szeretnék így járni

2009. dec. 3. 17:10
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Aki az egyesult allamokban munkaviszonyban all es fizeti az insurance-ot,nem kell hogy a mutetert fizessen es haza menjen az egyebkent is csoro magyarorszagra.Nem mindenki olyan kuncsorgo,mint a Puskas Ocsi bacsi.Vajon mire ba..ta el a penzet??? Meg a Magyar allampolgarsdagrol is lemondott. Szemelyes ok lehet egyebkent egyszeruen a normalis eltvitelre vagyas.

En 12 eve jottem el magyarorszagrol es erdekes modon nincs honvagyam.Lehet,ez azzal magyarazhato,hogy a fizetesembol meg tudok elni?!?

2009. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!