Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi időt tölthetek amerikáb...

Mennyi időt tölthetek amerikában turistaként és kell-e vízum?

Figyelt kérdés
Tervezek egy fél éves nagy amerika túrát. Lehetséges ez turista vízummal vagy speciális engedély kell erre is?

2014. jan. 7. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima turistaként csak 90 napot tölthetsz ott. Erre valami különlegesebb engedélyt kell szerezned.
2014. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
... es termeszetesen vizum is kell.
2014. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

90 napra nem kell vízum, elég az ESTA engedély.

Ez a féléves túra nem tudom milyen vízummal működhetne, de szerintem nem túl esélyes dolog.

2014. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Makoscsiga ***** válasza:

"Tervezek egy fél éves nagy amerika túrát. Lehetséges ez turista vízummal vagy speciális engedély kell erre is?"

Pontosan erre találták ki a túrista vízumot. Ugye, ha 9o napnál rövidebb ideig akarsz az országban tartózkodni, arra ott az ESTA, de ennél hosszabb idő esetén már vízum szükséges. Mivel nagyon hosszú ideig szándékozol az országban tartózkodni, ajánlatos, nagyon alaposan felkészülni az interjúra. Nagyon nyomós érvekre lesz szükség, hogy meggyőzd őket, hogy nem akarsz letelepedni. Kidolgozott útiterv, lefoglat szálllásokkal, autóbérlés lefoglat kocsi stb. otthon ingatlan saját néven, munka ilyesmi. Ha nincs Mo-n ingatlanod és munkád, szerintem esélytelen.

2014. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!