Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek fognak-e problémáz...

Papzsan kérdése:

Szerintetek fognak-e problémázni a bevándorlásiak, ha turistaként megyek, de nem rég jöttem haza?

Figyelt kérdés
Az őszel 10 hetet töltöttem rokonoknál Kanadában,hazajöttem 6 hétre, ez a vizsgaidőszak a suliban, de most készülök vissza 4 hónapra. Nem dolgozni megyek, megszületett az unokatestvérem és lehetőségem van arra, hogy ott legyek az első néhány hónapban. Megvan a jegyem oda-vissza és a meghivólevelem is. Az angolom még elég gyenge és az első alkalommal is elég nehéz volt szótértetem velük. Szerintetek fognak problémázni?

2014. jan. 26. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
a rokonaid esetleg nem tudnak ebben segíteni?mármint a kérdésedet megválaszolni?nekünk biztosan több fogalmuk van erről.
2014. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsánat nekik..
2014. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem mehetsz vissza, 10 hetet itthon kell tölts és csak utána.
2014. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

>Még nem mehetsz vissza, 10 hetet itthon kell tölts és csak utána.


Ez valami városi legenda, talán az USA turistavízumra volt igaz amikor még az volt?


Currently, most visitors to Canada may visit for up to six months when they first enter Canada.


Ez a szabály. Olyan szabály nincs hogy mennyi időt kell eltöltened. Legyen nálad a rokonoktól papír hogy állják a költségeidet, legyen meg a telefonszámuk, hacsak lehet valaki várjon kint a reptéren hogy ha zűr van akkor a bevándorlásaik esetleg tudják őket is megkérdezni.


Az hogy az angolod gyenge az bizony baj. Márcsak ezért sem lenne rossz ha a rokonaid leírnák a tényállást, azt sem kell magyarázni.


Sok szerencsét.

2014. jan. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, bocsánat hirtelen az USA-ra gondolotam.
2014. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!