Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyire gyakran lehet belepni...

Mennyire gyakran lehet belepni Egyesult Alamokban magyar utlevelel vizum nelkul mint turista?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 06:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

> Fárasztó vagy sem, valahogy a bevándorlási tisztnek el kell döntenie, hogy mi is az az elfogadható időtartam!


Az biztos de az is hogy nem fognak egy ilyen egyszerű szabály alapján dönteni -- könnyen lehet hogy hiába voltál három hónapig távol mégsem engednek be. Ezért pattogok én itt. Ugyanígy bőven lehet reális indok arra hogy két hónapig az USÁ-ban vagy, visszajössz EU-ba pár hétre, visszamész megint két hónapra.


És igen, hiába távozol Mexikóba vagy Kanadába (vagy a karib szigetekre), az a kilencven napba belefér.

2014. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem erted a lenyeget. A hely es az ido teljesen irrelevant.

Egyszeru szituacio. X szemely San Diegoba erkezek meglatogatni a nagypapajat egy oda-vissza szolo repulojeggyel. 30 nap mulva elautozik Tijuanaba ahol az ott elo nagymamajanal tolt 60 napot. A kovetkezo napon vissza akar terni San Diegoba hogy visszautazzon Magyarorszagra, viszont a Te logikad szerint az Egyesult Allamokban - ha egyaltalan beengedik - mar illegalisan fog tartozkodni, mivel a 91. napot szamoljak az erkezese ota.

Ekkora hulyeseget eletemben nem hallottam.

2014. febr. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!