Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában élő magyarok hogy...

Amerikában élő magyarok hogy jutottatok ki, telepedtetek le, mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy hogy lehet oda kijutni letelepedni és munkát találni? és egyátalán élni.Nehéz ott a kezdet?és az élet?mennyire fontos az angoltudás és a pénz kezdetben és később egyaránt?

2014. ápr. 16. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

"Nehéz ott a kezdet?"


Minden kezdet nehéz, pláne egy új országban, új kontinensen, más szokásokkal, stb.


"és az élet?" - nehéz-e az élet? attól függ, ha magadnak nehézzé teszed, akkor az, de ez minden országra igaz. Minél jobb végzettséged, szaktudásod van, annál jobbak az esélyeid a jó életre. Ami szerintem nagyon jó, hogy az állami gondoskodás mértéke nagyon alacsony, csak magadra számíthatsz. Ez számomra rendkívül pozítív.


"mennyire fontos az angoltudás" - ugye ez a kérdésed nem komoly? természetesen tudni kell angolul, nem csak makogni.


A kijutás lehetőségeiről pedig 1000+1 kérdés volt már a fórumon, vedd a fáradságot arra hogy utána olvasol. Jó magam a feleségem lévén jutottam ki.

2014. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsohoz a kedvenc sztorimat hadd tegyem hozza: amikor Kanadaba jottem (az is Amerikaban van, vegulis) arra szamitottam hogy bankszamlat nyitni problemas lesz (most mar nem az, van tobb welcome package is) de arra abszolut nem hogy milyen bitang nehez ujratanulni mit hol kell bevasarolni! Arra hogy szennyeskosarat hol kapsz arra ugy jottem ra hogy megkerdeztem valakit a liftben par het utan mert nem talaltam sehol... Aki tudja mi a kulonbseg a Van drugstore, groceries, supermarket, public market, dollar store, van kulonbseg de azert neha nehez definialni...
2014. ápr. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
..
2016. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!