Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mivel üssem el az időt a...

Mivel üssem el az időt a repülőtéren?

Figyelt kérdés
New Yorkba utazom a nyáron. Párizsan fogunk átszállni ahol 7 órát kell majd várnunk. Kérlek segítsetek pár ötlettel hogy mivel töltsem ezt a hosszú időt! 14/L

2014. ápr. 23. 16:45
 1/10 anonim válasza:
100%
Vigyel tabletet, (ha van), telefont, konyveket, nezz korul a repuloteren, ha mar nagyon unatkozol akkor olvasgasd a jaratokat.
2014. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Vagy menjetek be a városba pár órára.
2014. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél a büfében hot-dogokat, a virsliket szedd ki belőlük, kösd őket állítva a derekadra, aztán rohanj be egy emberekkel teli váróterembe és kiáltsd: "Allahu Akbar!"
2014. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 17:40 - hahahaha, koszi, ez nagyon jo volt :D


Menj be duty free boltba es fujd magadra a parfumoket... de a melletted ulok a gepen nem biztos h orulni fognak a "husveti locsolo" szagodnak ;)

2014. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

bisztos,hogy nem kell várni 7 órát..

általában 1-2 órát kell várni és ha akkor is unatkokzol akkor itt van pár ötlet:bisztos van a közelben egy bolt és vásárolj...vagy játsz a telefonoddal..vagy ha vmi látnivaló van a közelben nézd meg és tuti h nem kell több mint egy fél napot várnod...

2014. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én többször ragadtam már hosszú órákat reptéren.

Ilyenkor a következőket szoktam csinálni:

- Ha nappal van, körbejárom az összes boltot (többször)

- Megtervezem az időt: mikor fogok enni valamit, mikor iszom egy teát... Úgy csinálom, hogy feldaraboljam vele az időt

- Viszek laptopot, ha van konnektor, lehet rajta filmet nézni

- Könyvet olvasok

- Mindig megismerkedek ott valakivel, akivel lehet beszélgetni

- Rejtvényt fejtek

- Naplót írok az élményeimről (értelemszerűen akkor, ha már előtte is voltam valahol, és van miről írni)

2014. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, miért vagy benne olyan biztos, hogy nem kell várni 7 órát??? neki van jegye, nem neked..

amúgy, ja, olvass, vigyél rejtvényt, hallgass zenét, játssz.. de ha meg lehet oldani, tényleg inkább menjetek be a városba. viszont az a hét óra nem lesz teljesne hét óra, mert felszállás előtt azért kb. egy órával ott kell már lenni.

2014. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!:)) ja amúgy 5-ös válaszoló csak jobban tudom hogy hány órát kell várnom... amúgy meg még ez a legjobb megoldás mert másképp meg vagy 16 órát kéne várnunk a következő gépre, vagy két átszállással kéne mennünk://
2014. ápr. 23. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy én bárhol képes vagyok aludni, így aludni szoktam vagy kimenni a városba. Esetleg menjetek el a reptéren egy étterembe, plusz nézelődj, vigyél magaddal könyvet, laptopot vagy valamit ami lefoglal.
2014. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy kicsit gyerekes, de én unalmamban (amikor már tényleg nagyon szenvedek) a járókelő emberek ruháját, haját, bőröndjét) kritizálom (persze gondolatban), meg ehhez hasonló baromságokat csinálok.. (pl.úgy járkálok, hogy csak a csempére lépek rá, a vonalra nem, selfie-zek, a hajamat igazgatom, stb.) 14/L
2015. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!