Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki össze jön egy meló New Yorkban.

Nagyon tetszik nekem az a város.A fizetés is nagyon jó.

Mindig is vonzott az USA.Viszont gyerekkori álmom,hogy a Magyar honvédségnél szolgáljak.Mindig is felnéztem a katonákra.Jó érzés lenne viselni az egyenruhájukat és szolgálni a hazámat.Egy ismerősöm tudna segíteni,hogy felvegyenek ha minden vizsgán átmegyek.(túljelentkezés van minden évben)


Ha kimegyek NY-ba akkor kb 4-5 év alatt össze tudok szedni annyi pénzt,hogy itthon felújítsam teljesen a szüleim házát amit megöröklök.De akkor valószínűleg már nem lesz sok esélyem arra,hogy katona legyek.


Nem tudok dönteni.Ti mit lépnétek?


21/F



2014. máj. 1. 03:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindenben mindenki a szívére hallgasson. Ez az én elvem. Próbáld meg (segítség nélkül!!!) az egyetemet a honvédségnél, és ha nem vesznek fel, elmennék New Yorkba.


(De az összejön egy szó, mert az igekötő -össze- és az ige -jön- között nincs másik szó. De: össze kell jönnöm pl. itt különírandó. Bocs.)

2014. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 cl28 válasza:
A fizu eldönti a kérdést... irány Ámerika. Ha kihagyod egész életedben bánni fogod... ha nem jön be, akkor a MH. szeretettel fog várni(legfeljebb civil diplomával leszel tiszt). Csak összehasonlításképp tábornoki (!)alapilletmény bruttó kb. 6-7k (persze ezt még sok minden feltornázza, akár nettó 6-7k-ra). Ha jól sejtem USA-ban hasonló kezdő fizuval számolhatsz.
2014. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ott a pont,a szívedre hallgass valamelyik csak jobban vonz,nem? Bár én ha 21 lennék és lenne lehetőségem innen elhúzni ráadásul amcsiba tuti vissza se néznék.
2014. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz a honvédségbe és támadjátok meg Amerikát! Akkor a zöldkártyával sem kell bíbelődni. Egy füst alatt teljesül mindkét álmod.
2014. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!