Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesben lehet forintot...

Los Angelesben lehet forintot dollárba váltani?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyekezz inkább bankkártyát vinni. Nem mondom, hogy nem lesz odakinn olyan bank/pénzváltó (elvégre LA-ban minden van) aki ne fogadná el a forintot, de nem fognak tolongani,és az árfolyamuk sem lesz túl jó.
2014. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2014. jún. 12. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Huu, ez nem a legegyszerubb megoldas, de nem lehetetlen.

En egyszer kaptam valakitol fulop szigeteki papir penzt. Bevittem a los angelesi Bank of America bankomhoz, ahol mar ismertek, szoval megcsak nem is vadidegenkent, bankszamla nelkul allitottam be, es kb. 30 percig tartott amig a penzt bevaltottak.


Eloszor huztak a szajukat, meg probaltak rabeszelni hogy vigyem mashova, de eroskodtem.

Aztan hivtak a managert, mert a "sima" kis pultos nem rendelkezhet, aztan elovettek egy bazi nagy konyvet, amiben a vilag osszes penznemenek az epp aktualis bankjegyei benne voltak es a leiras, hogy mire kell figyelni, hamisitvanyt hogyan lehet kiszurni stb. A manager meg egy masik bankos is vizsgalta a konyvet meg a penzt amit adtam, aztan nagynehezen adtak a fulop szigeteki penzert, kabe 23 dollart... Sem az idomet, sem az energiamat nem erte meg a faradozas, de legalabb most megtanultam!


Ha nagyon muszaj biztos talalsz bankot, aki forintot $-ra valt, de ne gyere ugy ki, hogy nincs nalad semmi USD! Valoszinu a LAX repteren is van penzvalto, de az arfolyam nem lesz a szamodra legkedvezobb...

2014. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a travelex bevaltja es az meg a repteren is van. Valoban, mas kerdes hogy mit kapsz erte.
2014. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mi néztük 1-2 pénzváltót, de esélytelen volt. Szerintem azt sem tudták volna mi az a forint.
2014. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem váltják be sehol
2014. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na megegyszer: a travelex mindent bevalt az egvilagon, a weboldalon elore meg is rendelheted a valtast, mondjuk forint eseten valoszinuleg ezt meg is csinalnam.
2014. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor itt váltok mindent.
2014. jún. 13. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
igen. jó drágán.
2014. jún. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!