Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában lehet azt csinálni...

Amerikában lehet azt csinálni hogy egy kertvárosi részen egy családnál kivenni egy szobát pár napra turistaként?

Figyelt kérdés

külföldön sok az au-pair is tehát nem úgy viszonyulnak az idegenekhez mint mi.

Tehát ha egy turista nem hotelban szeretne megszállni hanem valmi nyugisabb helyen egy tipikus amerikai házban akkor mit tehet?


2014. jún. 17. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre van a couchsurfing.com oldal
2014. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam. Egy ilyen simán visszamondhatja egyik pillanatról a másikra.
2014. jún. 17. 22:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ismeretlen külföldit te beengednél a házadba? ugye hogy nem. ahogyan az amerikaiak sem! ha annyira csóró vagy, hogy szállásra sincsen pénzed, akkor ne menj az USA-ba.
2014. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem megyek az usába de ha mennék akkor nem hotelba akarnék menni hanem családi házban vagy valami olyasmibe mert nekem az tetszik.

Utánanéztem és csak hotelek vannak.


németbe sokan mennek ki a családokhoz gyerekre vigyázni és beengedik a magyart a házukba, ott lakik velük, a gyerekre vigyáz stb. Az amcsik miben lennének mások?

2014. jún. 17. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Németek is előbb leinformálják az au-pairt- Majd beszélgetnek, ismerkednek, és ha kölcsönös a szimpátia akkor mehet ki lakni a családhoz.

Amit te akarsz az nem au-pair munka. Ha családnál akarsz élni akkor vedd igénybe amit az első válaszadó írt.

2014. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem hotelba akarnék menni hanem családi házban vagy valami olyasmibe mert nekem az tetszik."


Mi a gondod?

Kiutazol az USA-ba, azután végigsétálsz valami jobb környéken, és kiválasztod az ízlésednek leginkább megfelelő házat...

...és bekopogsz, hogy jöttél lakni.


...csak majd ügyesen ugráljál el a golyók elől!

2014. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen simán visszamondhatja egyik pillanatról a másikra" Hanyszor hasznaltad mar eletedben a couchsurfinget? Es hanyszor hasznaltad az USAban?


A CS pontosan erre van kitalalva, az emberek regisztralnak, velemenyeket kapnak, epitik a "rajongotabort" es ki lehet szurni, hogy ki a csalo es ki nem.


Az au-pair dolog az teljesen mas, ne keverd a szezont a fazonnal. Ott az au-pair dolgozni megy, munkaert cserebe kap szallast/fizetest. Te ingyen akarsz lakni valakinel, mert nincs penzed szallasra de dolgozni nem akarsz erte...


Amugy motelek is vannak, nemcsak hotelek, es az extended stay szallasok pont az ilyen hosszabb tartozkodasokra vannak kitalalva, konyhaval felszerelve ugyhogy a kajat is meg tudod magadnak oldani.

2014. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam hogy ingyen! Pénzért természetesen.

De ahogy nézegettem csak apartmanok és hotelek vannak.

Én ha amerikába mennék akkor a tipikus amerikát szeretném látni nem a hoteleket.

(egyébként meg csak felvetés az utazás)

2014. jún. 18. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Te két különböző dologról írsz.

Írsz németekről akik engedik, hogy valaki a családhoz költözzön, gyerekekre vigyázzon stb. Ők dolgozni mennek ki, és nem turisták.

De te mint turista akarsz kimenni, élni egy amerikai család otthonában.

Ezt megteheted couchsurfing segítségével.

2014. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Couchsurfinggel csak 1 ember szokott menni, ha vmi haverjával megy az már kérdéses.

Úgy tudom ez csak 1-2 napos átmeneti dolog. Amerikába senki se 1-2 napra utazik európából azért hogy megnézze.

2014. jún. 18. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!