Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utazott már valaki Amerikában...

Utazott már valaki Amerikában AMTRAK vonattal?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Mennyiben másak, mint az európai vonatok? Minden érdekel! :)

2014. júl. 6. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak MBTA Commuter Train-nel. Ugyan az, mint itthon, csak a kallerek egy fokkal kedvesebbek és ha a vonaton akarsz jegyet venni, akkor nem szólnak be, viszont van felár (kivéve, ha nincs jegykiadás ott, ahol felszálltál). A jegyeket az előtted levő ülésen kialakított "zsebbe" kel csúsztatni és akkor a kaller látja, hogy kinek van jegye. Az ajtókat is ők nyitják. Egy kicsit olcsóbb is, mint itthon és volt wifi. Egyéb kérdés?
2014. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

... nehez erre udvarias valaszt irni. Europai vonat az Eurostar meg a Bakonyvasut is. Hat, mit irjunk akkor? A Chicago-Los Angeles vasut (Texas Eagle) 69 ora alatt tesz meg 4390 kilometert. Sajnos mar indulaskor is koszos gyakran. Az Acela 7 alatt 734-et. Erre jobban figyelnek, tisztabb. Hat, mint europaban :) ja es egyre tobb vonalon van wifi.


A hataratlepes Kanadaval viszonylag zokkenomentes. En jobban szeretem a buszos megoldast amiota a palyaudvaron is szurik az embereket.

2014. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Sajnos mar indulaskor is koszos gyakran. "


Ezt mondjuk nem gondoltam volna.

2014. júl. 6. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat hogyne, a meses amerikaban mindenki meg szarni is illatosat szarik. Ebredj fel!
2014. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én New York - Boston viszonylaton utaztam vonattal - nem az Acelával, hanem a "személyvonattal." Szép, kényelmes, nyugat-európai színvonalú volt a vasúti szolgáltatás. Ugyanakkor nem volt annyira gyors.
2014. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!