Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 30 millióból új élet Amerikában?

30 millióból új élet Amerikában?

Figyelt kérdés

Két évem van vissza az egyetemből Közgazdász(msc)

Nem munkáról lenne szó mert azt szereznék közgáz diplomával, csak, hogy 30 millió ott mire elég?


2014. júl. 11. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenre elég

a kérdés az hogy mennyi ideig

2014. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Semmire konkrétan.
2014. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
ha okosan gazdálkodsz, mint látom közgazdásznak készülsz akkor bátran vágj neki! sikerülni fog, és igyekezz ebből a fosból kimenni minél előbb! nem csak az országra vonatkozik, hanem az egész európára! én voltam kint, hidd el, nem jársz rosszul, de ha Ausztráliát célzod meg, akkor még jobban jársz!! én drukkolok neked ismeretlenül is és kívánok sok sikert!!!
2014. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Forintra gondoltal, ugye?

Mert a 30M forint az kb. 132097 dodo, vagyis mi ketten a parommal keresunk ennel egy picivel kevesebbet egy evben es ebbol fentartunk 2 kocsit, 1 motort, egy oceantol 8 perc setara levo apartmant es egy evben 1-2 masik allambeli nyaralast/telelest.

Ha egyedul vagy akkor ebbol ugyesen el lehet kezdeni az itteni eletet, de ha nincsenek papirjaid es nem tudsz rendes (ertsd legalis) melot vallalni (feketen nem lehet) akkor a love nagyon hamar el fog fogyni!

2014. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de feketén is lehet, és több százezren vannak kin több éve évtizede illegálisan, és dolgoznak, és eszük legkisebb ágában sem jut hogy visszajöjjenek!!! tudom mit beszélek, nem kell itt a rizsa, még meg Eruópából, miért kell riogatni másokat!!! tudom mit beszélek, sőőőt úgy lehet csak igazán, ha türelmes, márpedig Amerikában nem nehéz türelmesnek lenni!!!
2014. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fGhw39-84th ***** válasza:
100%

"de feketén is lehet, és több százezren vannak kin több éve évtizede illegálisan, és dolgoznak, és eszük legkisebb ágában sem jut hogy visszajöjjenek!!!"

És szerinted az a több százezer illegális, mégig mikor látott egybe százezer dolcsit??? Akinek van 3o millió forintja és kimegy illegálisnak, az egy idióta.

2014. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!