Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tudtok mondani USA-ban olyan...

Tudtok mondani USA-ban olyan egyetemeket ahol a lehető legmagasabb szinten oktatják a programozást? Esetleg tudtok mondani hozzájuk felvételi követelményeket, felvételi tárgyakat is?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben te akarsz odamenni, úgy azt ajánlom inkább tegyél le róla.


A legmagasabb szinten akarod tanulni a programozást, de 5 perc google keresést sem tudsz végigcsinálni.

2014. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Es mibol tervezed ezt kifizetni? Magyar szinten lehet hogy gazdag a papa de ugye az megvan hogy ez siman szazmillio forintra rughat?
2014. júl. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a felvételi követelmények intézményenként változnak de ha a legelejéről kezded akkor általában nincsenek követelmények. Csak fizesd a lóvét és aztán meg bent is kell tudni maradni.
2014. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fGhw39-84th ***** válasza:

"ez siman szazmillio forintra rughat?"

ÁÁÁÁ, ez teljesen irreális. A szállással, kajával együtt se lenne annyi. A feléből a Stanfordon is kijön egy diploma.

2014. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OK, elismerem, mellelottem, programozas az olcso, mar otvenmilliobol kijon :D (nekem a Pratt DMT MS course-ja van a fejemben ami felevenkent 50k, nagyon szeretnem de ennyire azert nem. Talan van is annyim, de azert megiscsak tulzas.)
2014. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Massachusetts
2014. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak programozásra nincs külön, és nem is kell egyetemi végzettség. A programozás eszköz, nem tudomány. Meg milyen százmillió, idióta.
2014. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!