Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyit keres tisztán egy...

RedJohn80 kérdése:

Mennyit keres tisztán egy felszolgáló Kanadában havonta/évente?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, mert ha felnövök itt szeretnék élni.16 éves vagyok és pincérnek tanulok.

2014. aug. 20. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Pincerkent nem kapsz sem munkavallaloi sem kivandorlovizumot.
2014. aug. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tegyuk meg hozza hogy pincerek iszonyu keveset keresnek, vesd ossze [link] [link] ezeket.
2014. aug. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolso, termeszetesen a tablazatod nem tartalmazza a borravalobol szarmazo jovedelmet. En Londonban minimal oraberen voltam felszolgalo, mint a felszolgalok altalaban, de mivel a cash jatt 100%, a kartyas jatt pedig 65% a zsebunkben landolt igy heti 400-550£ volt amit megkerestunk heti 35-40 ora meloval.

Persze egy rosszul meno helyen errol almodni sem lehetett volna, azaz hogy a kerdesre is valaszoljak a fizetes mindig az adott helytol, forgalomtol, fizetesi rendszertol fugg.

2014. aug. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

> Utolso, termeszetesen a tablazatod nem tartalmazza a borravalobol szarmazo jovedelmet.


Akkor az "Hourly Tips" sor micsoda?

2014. aug. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

> a cash jatt 100%, a kartyas jatt pedig 65%


Az nem létezik! Már ne haragudj, de ilyen nincs, az USÁ-ban is 20-25% a legtöbb amit adnak. Ki a csuda duplázza a számláját??

2014. aug. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fGhw39-84th ***** válasza:
Nem a számla van megduplázva, hanem a pincér fizetése.
2014. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, azon a soron atsiklottam. De azt ugye nem gondolod komolyan hogy egy tablazatba elore meghatarozzak egy felszolgalo jattjat? Mert lehet dolgozni talponalloba, ahol alig van valami es lehet dolgozni Michelin csillagos helyen is, ahol hatar a csillagos eg.
2014. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5#, szovegertes 1-es. Nem azt irtam hogy a vendeg ad 100% jattot, hanem azt hogy a jatt 100%-ban a felszolgalo zsebeben landol, tehat nem kell leosztani belole a konyhaszemelyzetnek, stb.
2014. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!