Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe (Ausztriába) felvesznek...

Bécsbe (Ausztriába) felvesznek pincérnek dolgozni, ha nincs szakmai papírom, viszont egy 1 éves gyakorlatom igen?

Figyelt kérdés
Ha például nem végeznék pincér tanfolyamot, tehát tényleges szakma nem lenne a kezemben, amiről papírom van, viszont jól beszélek németül, és 1 évig dolgoztam, gyakorlatoztam étteremben Magyarországon (pultosként, és pincérként is) akkor lenne esélyem munkát találni Bécsben? Felvennének dolgozni, vagy nagyobb esély van rá, hogy szakmai végzettség nélkül elutasítanának?

2013. dec. 17. 20:56
 1/7 anonim válasza:
Munkahely függő. Amúgy felvesznek, ha kell ember.
2013. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pont azt nem nézik hogy milyen papír van a kezedben...viszont arról hogy nincs munkatapasztalatod,az inkább bukó,szóval....
2013. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kezdetben én sem akarnék egy húú de elit helyre menni, csak egy normálisnak mondható étterembe. Minden álláshirdetésnél azt látom, hogy csak egy jó nyelvtudás szükségét írják le, szakmai tapasztalatról egy szót sem írnak, ezért kérdezem, hogy most akkor hogy is van ez. Egyébként lány vagyok, ha ez egyáltalán számít.
2013. dec. 17. 21:40
 4/7 anonim válasza:
ha van gyakorlatod, és beszélsz németül, akkor hajrá nyugodtan vágj bele! :) én Svájcban dolgoztam ott sem érdekelt senkit a papírom...
2013. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felvesznek. Én mikor Bécsben dolgoztam akkor egy magyar kollégám és én voltunk ketten végzett vendéglátósok, a többiek egyetemisták, könyvelők, büfészakon végzett diplomások, stb.
2013. dec. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
senkit nem erdekli a papirjaid, ha a munkat eltudog vegezni
2013. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
csak magyarorszagon kotelezo, hogy a kalauznak is legyen vonatvezeto keppesitese...ezert tartunk ott a beka...
2013. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!