Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi pénz szükséges egy 1...

Mennyi pénz szükséges egy 1 hetes Los Angeles-i úthoz?

Figyelt kérdés
Október végére-november elejére van egy mindössze egy napos programom Los Angelesben, tehát tulajdonképpen emiatt esedékes az egész út. De akkor már maradnék egy hétig! Kb. mennyi az az összeg ami alatt nem érdemes nekivágni! Repülőjegy kb 170000Ft, szóval azon felül érdekelne! Autót nem szeretnék bérelni! Köszi!

2014. szept. 13. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hol lenne a szállásod. Pl. Hollywood-ban nagyon jó a tömegközlekedés, veszel egy egyhetes bérletet, és azzal mindenhova eljutsz. (Neten meg tudod nézni az árát.)

Olyan is van, hogy Go Los Angeles Card, ami egy csomó belépőt magában foglal, és ha jól emlékszem, a tömegközlekedést is.

Ezen kívül nem mindegy, milyen szálláson akarsz lakni, a legolcsóbb természetesen a hostel. Ezekből is találsz rengeteget a neten.


A kaja Amerikában nagyon olcsó, én napi 5-6 dollárt költöttem csak rá. Ha valaki normálisan étterembe is be akar ülni, számoljon 15-20 dollárral. (én egy nap egy Subway szendvicset ettem, és ennyi.)


Ha el akarsz menni pl. Disneylandbe, akkor vannak ilyen Tour-ok, amit busszal elvisznek, adnak belépőt, és vissza is visznek, szóval nem kell külön utazásra sem költeni. Ennek is megtalálod az árát interneten.

2014. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Autót nem szeretnék bérelni!"


Akkor nagyon korlátozottak a lehetőségeid. LA óriási, a környéken is rengeteg a látnivaló, tömegközlekedés pedig nem éppen jó. 2 hétre érdemes menni, kevesebbre nem, mert mire átáll az időérzéked, már jöhetsz is vissza. 1 hét nagyon kevés. Mindennel együtt 2 hétre érdemes számolni 500-700.000 Ft-ot. Ez egy normál színvonal melletti 2 hetes nyaralás ára kb./2 fő.

2014. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. szept. 13. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
napi 100 dollárral számolj ha nem akarsz semmi extrát
2014. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!