Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hova érdemes költözni észak...

Hova érdemes költözni észak amerikában? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Diploma után kizárt hogy Magyarországon akarok maradni, és amerika az egyik álmom. Sok jót hallok pl. USA-ban San Franciscoról, vagy seattleről. Egyesek kanadát istenítik. Mindenképpen valami nagyvárosba mennék.

2014. szept. 24. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel a dolog, olvass utána! Kérdések ezrei lettek már feltéve itt az oldalon is. Vagy olvasgass fórumokat. Határátkelő blog, canadahun
2014. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Frisco? Seattle?


Tok mindegy, hogy hova koltozol, nem a hova a lenyeg, hanem a hogyan.


Ha utana olvasol a kismillio kerdesnek/valasznak, megtudod, hogy fenti orszagok egyikebe sem ugy koltoznek az emberek, hogy vesznek egy repjegyet es hello.


A mi kell hozza kerdesedre a valaszokat mar sokan megadtak, keress vissza USA / Kanada szavakra.

2014. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 baszont2002 válasza:
63%
Angol Tudás! :)
2014. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
zöldkártyát sem úgy osztogatják... anélkül meg nem lehet ott élni
2014. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1 - visszakerestem, de mindegyik kérdésnél az a válasz hogy keress vissza hülyegyerek! :D


2 - Angolom jó (felsőfokú nyelvvizsga)


3 - Azt halottam, hogy a zöldkártyát nyerni lehet. De azért csak ki lehet váltani valahogy nem? Tudomásom szerint amerika pont arról szól, hogy mindenkinek új lehetőséget ad.

2014. szept. 24. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:

az a válasz hogy keress vissza h.lyegyerek - haha, igaz :D


Angolom jó (felsőfokú nyelvvizsga) - nagyszeru, akkor guglizz: dv lottery (ezzel lehet nyerni), illetve USCIS green card (ez pedig a "nem nyeros" mod, tobbfele van, pontosan leirjak mi hogyan megy) az USCIS az isten a temaban, szoval barki GYIKos eskuszik, hogy tudjak a tutit, eloszor az USCISon nezz korul, mert ok diktalnak!

2014. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom, vannak feltételek! :)
2014. szept. 24. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem mondom, vannak feltételek!"


Mi mást vártál? Minden jöttment nem kap zöldkártyát. Elég gondjuk van a sok mexikóival meg a sok dél amerikaival

2014. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze, nem is panasznak szántam, de magam elszántam hogy kijutok :D

A vállalkozós feltételek néztem először, de még tanulmányozom.

2014. szept. 24. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz zöld kártyát szerezni, Amerika már nem a "lehetőségek hazája", főleg nem a bevándorlóknak. Túl sok így is a betelepülő, erős a korlátozás. Olyan munkahelyet keress, ahol igazán jó tudsz majd lenni és a munkáltatód is segít a zöld kártya megszerzésében.
2014. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!