Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnek vissza menni kanadab...

Szeretnek vissza menni kanadaba (torontoba) de mar voltam ott hogyan mehetenek vissza minden megoldas erdekel?

Figyelt kérdés
Én mar eltem canadaban kislanyomal menekült kérelmunket elutasitoták ekkor magunktól házzá jotunk es aszt modták ha vissza megyek szukseges lesz a vizium ami sajnos nekünk nincs.minden lehetséges megoldás erdekelne hogy mehetek ujra vissza?? a válaszokat elore is koszonom.

2014. szept. 30. 00:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. A rosszindulatu komentellok legyenek szivesek es mellozenek. Attol hogy itt nekem ki mitt mond az nem aszt jellenti hogy tollem vagy akarkitol is kulomb. az angolom pedig azert nem perfekt mert nem sok idot voltam kint de szeritem ez senkire sem tartozik
2014. szept. 30. 20:18
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nevet valtoztatsz es uj utlevelet kersz akkor vissza tudsz jonni turistakent.
2014. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elképesztő, hogy egy felnőtt ember így ír (aszt????-komolyan, ezt én 4-5 éves koromban már le tudtam írni normálisan)

Egyáltalán van érettségid? Kötve hiszem...

2014. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Mit szeretnél csinálni Kanadában?

Hány éves a lányod?

Él ott kint valamilyen rokonod, ismerősöd?

Miért pont Kanada? Csak a hasadra ütöttél és kész, vagy hogyan jött pont ez? Mert ha nincs ott senkid és az a cél, hogy Magyarországról elköltözz, akkor talán kereshetnél közelebb lévő országot is, ahova könnyebben is ki lehet jutni és ha baj van, könnyebben haza is fogsz tudni jönni.

2014. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És a magyarod teljes hiányára mi a mentséged?
2014. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdező a helyesírása alapján is pont beillene Kanadába.A magyar részébe bőven.

A nyelvtudása pont megfelelne a népesség felének,a kínaiak 80-90%-ának.

Így van állása a bejövőket tanító,máskülönben,csak angolul beszélőknek.Vagyis inkább kanadaiul,nem angol-angolul beszélőknek.

Egyedül nem hiszem hogy érdemes próbálkozni,de ha elég jó ismerősök,közösségek pártfogolnak,akkor sikerülhet.

Más kérdés,hogy miért?

2015. ápr. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!