Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van itt valaki aki kikoltozott...

Van itt valaki aki kikoltozott Amerikaba? Mileyn az elet? Mennyivel masabb mint nallunk? Mennyire nehez a csalad nelkul?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Ha van egy kis eszed akkor nem itt kérdezősködsz, hanem egy amerikai-magyar fórumon. Itt mindenki amerikában él - az álmukban persze -. Megy az okoskodás - tudás nélkül - és csak úgy repkednek a kamu információk, ha rámhallgatsz keresel valami rendes fórumot.
2014. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat en Kanadaban elek (latod elso, nem mindenki el az USA-ban) es az ilyen kerdeseken nagyon csodalkozom. Mi az hogy "milyen az elet"? Hat hol? Kinek? Szerinted egy kozepiskolai tanar elete egy alabamai faluban es egy new yorki tetofedo elete osszehasonlithato? A "milyen az elet Magyarorszagon"-nak sincs sok ertelme hiszen az is mindenkinek mas ... ures altalanossagokat meg lehet puffogtatni de minek.


Mennyire nehez csalad nelkul -- mar megint kinek? En egyedulallo vagyok, batyam csaladja kicsit hianyzik de itt jobb nekem.

2014. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csodalkozom kicsit ezeken a valaszokon.

Elsosorban olyan emberekhez inteztem a kerdest akik kint laknak honapok/evek ota. Egy altalanos valasz is eleg lett volna. Tudom, hogy nem lehet osszehasonlitani pl. egy tanar es egy bank igazgato eletet. Megis arra lettem volna kivancsi, hogy azok akik mar kint elnek jobb velemennyel vannak e az ottani eletrol mint az ithonirol. Koszonom.

2014. nov. 12. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:

En Californiaban elek. Nekem bejott Amerika.

Jobban szeretem az itteni eletet, mint a magyarorszagit. Ott eltem szuletestol kezdve kb. 20-23 evesig, most itt elek tobb mint 10 eve, van osszehasonlitasi alapom.

Az idojaras visz nalam minden palmat, ugyhogy ha jobbak lennenek a korulmenyek kishazankban, mar akkor sem koltoznek vissza.


Hianyzik a csalad de megtehetem, hogy kihozom oket vagy en megyek haza latogatoba es net/skype szinte minden nap lathatom/hallhatom oket.


Ez csak az en szubjektiv velemenyem, ami nem szamit. Persze teged erdekel, hisz azert tetted fel a kerdest, de semmit nem jelent, mert ez az en velemenyem. Ne az alapjan hozz barmifele dontest, hogy masok hogy latnak dolgokat. Gyere ki, nezz korul, szagolj bele a levegobe es dontsd el magadnak.

2014. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!