Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudok a leghasznosabban...

Robi85 kérdése:

Hogyan tudok a leghasznosabban eltölteni 3 hetet Amerikában? Milyen nevezetességet nem érdemes kihagyni?!

Figyelt kérdés
Jövő év szeptemberében szeretnék barátaimmal elutazni egy 3 hetes túrára. Elsősorban a keleti part érdekelne (New York, Washington), Niagara vízesés és talán Miami, de ha már kint vagyunk elmennék Vegasba is, viszont ez 3 hétbe meg az utazási keretünkbe nem biztos, hogy belefér... Valaki tudna valami hasznos útitervet mondani?
2014. nov. 23. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már Las Vegas, akkor érdemes megnézni San Fransisco-t és Los Angeles-t.


Szerintem a keleti parta szánjatok egy hetet (Washington, New York stb.)


Niagara vízesés, Miami (2-3 nap)


A nyugati part is bejárható 4-5 nap alatt (Las Vegas, Los Angeles, San Fransisco)


És ha szerettek túrázni, akkor ajánlom a Szikás hegységet a Mamutfenyőerdőkkel. Továbbá texas is nagyon nagy élmény.

2014. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajj, a Grad kanyon-t kihagytam, az is csodaszép
2014. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szabina555 ***** válasza:

mennyi pénzt szántok rá kb.?

én tudok neked többféle útitervet is ajánlani, amit én vagy ismerőseim végigcsináltunk, 2-3 hetesek.

am.3 hét alatt bőven be lehet járni Keleti és Nyugati-partot is, és még csak nem is kell rohanni :)

2014. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyéni vélemény, számomra a legérdekesebbek:

New York City

Las Vegas

Washington DC

Los Angeles

Niagara-vízesés kanadai oldala (egy napos kirándulás NYC-ből, szerintem mindenképpen megéri)

Grand Canyon

Yosemite


Persze ha van még időtök/pénzetek, akkor San Francisco, Miami, Dallas mind nagyon jó helyek.


Már írtam őket ugyan, de ami mindenképpen kihagyhatatlan, az Vegas és NYC... még sokadszorra is csodálatosak ezek a városok.

2014. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Jó ötletek jöttek csak még mindig attól tartok, hogy utazással sok idő elmegy és nem marad mindenre idő. Pl. nem tudom, hogy országon belül mivel utazzunk? repülő nem túl drága? autó bérlést terveztünk, de mégse mehetünk át keletről nyugatra, mert azzal sok idő elmegy.. nem igényeljük a legjobb szállásokat és kb. olyan 600e-ből szeretnénk kihúzni.
2014. nov. 25. 07:45
 6/6 szabina555 ***** válasza:

autóbérlés azért jó, mert nem olyan drága, és közben az egész országot látod. és saját tempóban haladsz :)

repjegy Keleti-partról Nyugati-parta kb.200 dollár, de simán lehet 140-ért is venni már

2014. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!