Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyiből lehetne kihozni egy...

Mennyiből lehetne kihozni egy ilyen USA-Kanada utazást?

Figyelt kérdés

A terv a következő: Elmennék New Yorkba és onnan vonattal továbbutaznék Montrealba. Aztán vissza New Yorkba. Ennyi. Szerintetek megvalósítható egy ilyen út kevés pénzből? 7-8 napra mennék. Tudom, ostoba vagyok.

Köszönöm!


2014. nov. 30. 14:03
 1/5 anonim válasza:
Guglizd össze az árakat. A repjegy 100-150 ezer körül, a vonatjegy 25-30000 körül, a szállás attól függ... a kaja attól függ -- (drága)... az, hogy neked mennyi a "kevés pénz", az is attól függ... de ha nincs 300 ezer a bankszámládon, akkor azért ne indulj neki ...
2014. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szabina555 ***** válasza:
feltétlenül vissza akarsz menni New Yorkba? szerintem olcsóbb lenne, ha NY-ba érkeznél, és Montreálból repülnél haza, vagy fordítva.
2014. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Milyen igazad van! Picit drágább (kb. 20 e Ft).


172 ezer így a retúr jegy (BP-NY, MNTR-BP). A vonatjegy pedig 68 USA Dollár. Akkor még kell enni (nekem ez minimális - így is napi 300 Forintot költök kajára itthon) + ESTA díj. Szerintem 250 e-ből nagyon szűkösen ki lehet hozni. Nem akarok semmit meglátogatni csak vonatozni szeretnék egy kicsit Észak-Amerikában.

2014. nov. 30. 19:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár az eléggé problémás lenne, ha nem engednének be Kanadába :D.
2014. nov. 30. 19:17
 5/5 szabina555 ***** válasza:
napi 10 dollárt kb. számolja kajára azért. Kanadába gond nélkül beengednek majd :)
2014. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!