Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angeles, San Fransisco,...

Los Angeles, San Fransisco, San Diego és ezek jó városoknak számítanak? Kaliforniába megyek nyáron.

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
LA csalódást keltő, de mind SF , mind San Diego nagyon jó városok.
2014. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi számít jónak?

Hogy sok-e a látványosság? Igen mindegyikben elég sok.

Hogy sok-e a gazdag? Igen mindenhol sok a gazdag.

Hogy vannak-e területek ahol nagyon kell félni, olyan getto szerüek? Igen minden hol vannak.

2014. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szabina555 ***** válasza:

szubjekítv, kinek mi jó város.

LA nekem a kedvencem, de láthatod, hogy az első válaszoló nem szeretei.. szóval nézd meg magad, ha ott vagy, és döntsd el ;)

2014. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Turistaskodni? Mert akkor elvezni fogod. Mindeharom varos nagyon klassz ha meg sosem jartal bennuk. Mind3nak megvan a maga "filingje" amit elsore biztos elvezni fogsz.

Ne legyenek nagyon magas elvarasaid es nem fogsz csalodni ;)

2014. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Los Angeles szerintem jó város turistáskodni. Kocsid mindenképp legyen, máshogy nem fedezhető fel igazán. Hollywood az csalódás, a kötelezőket nézd meg. Santa Monica-Venice között érdemes bicajozni egyet. Malibura mindenképp menj ki. Egy filmstudiót is nézz meg. Meg még van egy csomó más is. :)


San Francisco is jó. Időzítsd jól a Golden gate híd nézést, nehogy tiszta köd legyen az egész. Előre kell gondolkodni hogy kitudj menni Alcatrazra, a jegyek hamar fogynak.


San Diego is jó, bár én ahhoz vagyok közel kevésbé látom turistás helynek. Balboa park és ott a múzeumok, a strandok, a repülőgép hordozó ami mára már múzeum szerintem nagyon jó... san dieogban is érdemes bicajozni a tengerparton... bár a túlzsúfolt mission beach és társai nem a legjobbak, én ajánlanám a kisebb települések tengerpartjait, ahol kevesebben vannak, szebbek stb.

2015. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!