Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Használt-e már valaki Raiffeis...

Nidan01 kérdése:

Használt-e már valaki Raiffeisen OneCard bankkártyát az USA-ban? Minden tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem használtam. De szerintem úgy működhet valahogy, hogy beteszed, beírod a pinkódodat, és aztán csiribúcsiribá, bimmbumm, viheted a terméket ki a boltból, és nem fog becsipogni a jelző.
2015. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A CITIBANK Kártyát sem fogadták el mindenhol! Pedig az amerikai :) Ezért próbáltam volna építő jellegű válaszokat kapni.
2015. márc. 12. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha visa vagy masterard akkor egeszen biztosan elfogadjak mindenhol.
2015. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pontosan.. nem azon múlik, hogy Citibank, vagy OTP,hanem hogy VISA magy Mastercard.. Amúgy én azt javaslom, hogy mindkét féle legyen nálad, mert én pl. direkt csináltattam VISA kártyát, hogy az majd mindenhol jó lesz és épp azt nem fogadták el egy helyen. Szerencsére volt nálunk Mastercard tíousú kártya is.
2015. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A múltkor azzal vettem óvszert.
2015. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!