Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban-Zsidó családdal...

New Yorkban-Zsidó családdal tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék, lenne pár kérdésem privátban is.

Szép napot mindenkinek! :)



2014. ápr. 17. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Van zödkártyád? Ha nincs, a beszélgetésnek itt vége is szakad.
2014. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

KEdves első! Illegális munkáról még nem hallottál.

NEm te fogod megmondani mikor van vége a beszélgetésnek,az én kérdésem alatt,még akkor sem,ha nincs zöldkártyám. Az ugyanis nagyon kevesen kapnak/nyernek.

2014. ápr. 17. 15:50
 3/12 anonim válasza:
12%
Szivesen irok neked priviben.
2014. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
de, hallottam illegális munkáról, de ez egy okos embernek nem lehet opció! pláne az USA-ban, teljesen ki leszel szolgáltatva, jogsegélyért nem folyamodhatsz, alamizsnáért dolgozhatsz majd. igazi amerikai élet előnyeit nem élvezheted illegálisan.
2014. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

" Az ugyanis nagyon kevesen kapnak/nyernek."

több millió embernek, köztük nekem is sikerült. nem lehetetlen, csak nehéz. de ugye jobb a könnyebb utat választani.

2014. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Ma már ott is nagy a munkanélküliség. Állandó munkára pedig ne számíts. Csak akkor kapsz munkát, ha van sok ismerősöd, aki szól, ha hall valamilyen munkáról. Ma már sokkal nehezebb a helyzet, mint 5-10 évvel ezelőtt.
2014. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt az utat választom amelyiket akarom, nem erről szólt a kérdés,de ha nem hiszed el,olvasd el újra.
2014. ápr. 17. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

nem lehetetlen, csak nehéz. de ugye jobb a könnyebb utat választani.... zoldkartya megNYEReseben semmi nehez nincsen!

A megSZERZese mar nem konnyu, de nem lehetetlen es aki illegalisan akarja elkezdeni itt az eletet, annak szive joga es megsugom, hogy a mostani zoldkartyasok 80%a illegaliskent kezdte! Nem baj, ha nem tudsz a kerdesre valaszolni, de akkor ne pazarold a kerdezo idejet feleslegesen!


New yorki-i zsido csaladdal nincs tapasztalatom, csak californiai-val, az is jo? Ha igen, irj priviben, mert az elobbi kommentelo ugyse fogja hagyni, hogy nyugodtan beszelgessuk..... ;)

2014. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen utolsó! A kotnyeles válaszolómat is hagyom kibontakozni, mesélje el a sikertörténetét és ígérem irigykedek majd egy sort, hogy ő rögtön megkapta a zöldkártyát,úgy hogy előtte nem volt illegális dolgozó :D

:) Nagyon aranyos vagy, "sajna" nekem a zsidó családokról kellene valami infó, de annyit esetleg elárulnál,hogy ESTA-val indultál ? ,bár tudom azzal nem lehet dolgozni, nem tudom hogy működik pontosan

2014. ápr. 17. 19:40
 10/12 fGhw39-84th ***** válasza:
41%

"nekem a zsidó családokról kellene valami infó"

Nem esznek bacont. És nem tesznek tejfölt a pörköltbe. Nagyon szívesen. :D

2014. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!