Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyenek az élelmiszerárak az...

Milyenek az élelmiszerárak az USA-ban nagyjából?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy átlagosan mennyibe kerül egy hamburger, hotdog, reggelinek való hideg élelmiszer, esetleg egy vacsi/ebéd egy olcsóbb, vagy középkategóriás étteremben? Gondolom államonként is lehetnek eltérések, elsősorban San Francisco-ra és környékére lennék kíváncsi, de minden tapasztalatot szívesen fogadok! :)Előre is köszönöm!

2015. márc. 21. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a fele, mint itthon. Nagyon olcsó.
2015. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Fele??? Inkább duplája...
2015. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te mikor voltál kinn, de én 5 dollár (+ÁFA) áron vettem minden városban egy footlong subway szendvicset, amivel egész nap elvoltam. (Kissé jobban meg volt pakolva, mint amik itthon vannak.)

De minden más is, amit néztem (csokik, kekszek, üdítők, rágók, hamburgerek, stb.), sokkal olcsóbbak voltak, mint itthon.

2015. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem drága. Jò áron lehet venni élelmiszereket.
2015. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
A hulladek kaja olcsobb, a minosegi dragabb.
2015. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, hogy hol vásárolsz. A kínai vagy lengyel boltokban olcsó, a kóser boltokban drága.
2015. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz. :)

Esetleg a szendvicsen kívül valaki tud még viszonylag konkrét árakat mondani? Például mennyibe kerül egy hambi körülbelül? Vagy mennyiért lehet egy olcsóbb helyen jól megebédelni? 5-10 dollár/fő/étkezéssel lehet számolni? Vagy inkább több/kevesebb? Szeretnénk viszonylag olcsóbban megúszni a kaját, tehát nem akarunk dorbézolni, de nyilván éhezni sem. :)

2015. márc. 22. 01:25
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Fél perc guglizás volt...

2015. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szabina555 ***** válasza:

hotdog kb.1-2-3 dollár, attól függ hol veszed (egy városon belül is nagy eltérések lehetnek), hambi kb. 5 dollártól már van.. egy normálisabb étkezés étteremben 10 dollárnál kezdődik.

gyorséttermes kaják olcsóbbak, mint itthon. boltban vásárolt termékek ára kb.ugyanaz, mint itthon.

2015. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettetek! :)
2015. márc. 22. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!