Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kérdésem: lehetséges e másodsz...

Kérdésem: lehetséges e másodszori alkalommal is kiutazni turista vizával, lebonyolitani az esküvőt és kérelmezni a továbbiakat?

Figyelt kérdés
Normális párkapcsolati viszonyból házasságkötés céljából utaznák az USA-ba. Immár második alkalommal mivel először mint turista voltam.Esetleg nem leszek gyanús a határbiztonságiaknak hogy nincs vissza repülőjegyem? (mivel először volt)
2015. ápr. 20. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Be se engednek kifelé vezető repjegy nélkül.
2015. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos, erre találták ki a jegyes vízumot, a K-1-et. ....
2015. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es nek igaza van, mindenkeppen kell visszatero jegy. Itt ket lehetoseg van, kimesz mind mindenki mas, visszaterojeggyel, ott a helyszinen kotsz hazassagot es visszajossz, innen kered az uj vizumot (ott a helyszinen nem lehet). Vagy a jovendobelid, felteve hogy US allampolgar vagy legalabb zoldkartyas, onnet kerelmezi a jegyes vizumot, amivel kiutazhatsz, es 90-napon belul kell hazassagot kotnod.
2015. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, mas is csinalta mar igy. ESTAval jott, ferjhezment es beadta a zoldkartya kerelmet. Azota mar meg is kapta...


Visszautra szolo jegyed legyen. Amugy meg az egyiranyu tengerentuli jegy sokkal dragabb mint a retur, ugyhogy nem is eri meg csak ideutra szolo jegyet venni, hanem megveszed a retur jegyet es hagyod hogy a visszautra szolo jegy elvesszen. Legalabbis akiket ismerek itt, azok mind igy csinaltak...


Jarhato a K1 ut is, csak sokkal koltsegesebb (utazgatni-repjegy) es idoigenyes. Ha mar itt vagy az orszagban, el ne menj! Adjatok be a zk-t es allamtol fuggoen 6-10 honapon belul kezedben a zk, de a work permit mar elobb megjon (3-5 honap) es azzal mar ott dolgozol, ahol akarsz, de utazni meg nem utazhatsz, majd csak ha mar a zk is megvan.

2015. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

????? egy oda-vissza jegy sokkal olcsobb mint az egyiranyu

kedveseim....

2015. máj. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy oda-vissza jegy sokkal olcsobb mint az egyiranyu - Tengerentuli jaratnal? Siman elofordul.

De a te kedvedert megneztem, mert valoszinuleg nem tudod hogy kell: talaltam British Airways oda-vissza $1,180 es talaltam Lufthansa CSAK oda $1,700 (mindket esetben BUD - LAX utvonal, ugyanazzal az indulasi datummal)

De ha nem hiszed, jarj utana.....

2015. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!