Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerül kiutazni négy...

SZJG kérdése:

Mennyibe kerül kiutazni négy napra New Yorkba?

Figyelt kérdés
Nézegetem a szállásokat ,repjegyet ,de nem tudom, hogy a programokkal együtt hogy jövök ki. ( Az meg a másik kérdés hogy valahol meglepően olcsó szállásokat is találok, az pedig nem tudom mennyire megbízható )

2015. máj. 4. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
4napra pont annyiba kerül, hogy ne érje meg. Olyan drága a repülő, hogy minimum 1hét, de inkább minimum 2.
2015. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 napra? Ne légy hülye. Az első 2-3 napban, az időeltolódás miatt helyre kell álljon a bioritmusod, meg kell szoknod. Tengerentúlra, főleg ha először utazol minimum 2 hétre érdemes, annál kevesebb időre menni csak kidobott pénz, mert érdemi időd nem marad semmire sem. Szállást a booking.com-on vagy a hostelworld.com-on érdemes keresni, ezek megbízhatóak.
2015. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ha 2 hétre megyek, úgy mindenestül? Csak azért kérdem mert nem tudom melyik éri meg jobban az utazási iroda vagy ha magam tervezem?
2015. máj. 4. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem voltam NY-ben, de mindenhol jobban megéri, ha te szervezed, viszont kényelmesebb, ha az iroda, hisz olyankor kb semmi dolgod sincs.
2015. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szervezd magad, jobban jársz.


Szállásra booking.com

Repülőjegyekre pedig nézelődj a nagy légitársaságok oldalán.


2 hét New York, egy közepes árfekvésű hotelben mindennel együtt olyan 750.000-1.000.000 Ft/2 fő.

2015. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 readymix ***** válasza:
Nagyjából stimmel, de attól is függ, hogy NY melyik városrészében. Manhattan a legdrágább, azután jön Queens, Brooklyn, Bronx. Staten Island nagyon kellemes, ha a szállás a St. George Ferry (ingyenes) közelében van. Kaja nélkül persze, max. reggeli ami általában csapnivaló.
2015. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sok mindentől függ hogy mennyibe kerül pl. milyen légi társasággal repülsz, milyen a hotel, miket akarsz megnézni.Tervezd meg,hogy mi érdekel és nézd meg hogy mennyibe kerül.A repülőnél az e lényeg,hogy minél hamarabb vedd meg a jegyet mert ha hamar veszed akkor olcsóbb.Szállodát meg aszerint érdemes nézni,hogy legalább 3 csillagos legyen és, hogy a közelében legyen egy metró lejárat mert New Yorkban a legjobb tömegközlekedési eszköz a metró. Én amúgy az alitalia légi társasággal repültem és a best western hotel volt a szállásom. Remélem segíthettem ;)
2015. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Mi 2hetet voltunk kint a ferjemmel 1.4 milla volt. Bar mi felmentunk berautoval a Niagarahoz majd le Washingtonba es vissza NY. De mi szerveztunk le MINDENT! Az interneten el tudsz intezni mindent! Ha ajanlhatom minimum 2het es sajat szervezes! ☺
2015. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!