Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Igaz ez az Usa-ba utazáskor?

Igaz ez az Usa-ba utazáskor?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy az USA-ba 21 éves kor alatt nem kell vízum? Ha nem, akkor valaki elmagyarázná hogy tudnék 19 évesen egyetemre jároni oda úgy, hogy útánna maradnék is? Nyelv perfect megy az anyagi résszel nincs gond. Bunkók kíméljenek.

2015. máj. 24. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb a sportösztöndíj.

Tájékozódni kell, hogy az adott felsőoktatási intézmény mely sportágakban indít ilyet.

Európai lakosként ha jól tudom eb vagy vb versenyen kell az első 3 ban végezni, akkor lehetséges így kijutni.

Több magyar sportoló járt így kinn iskolába.

ha van időd, ott a gugli, járj utána.

2015. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva mem vagyok egy sportos alkat
2015. máj. 24. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Tanuloi vizum. US kovetseg oldalan talalhato informacio.
2015. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó, de útánna mi lesz?

Vagy honnan lehet zöld kártyát szerezni?

2015. máj. 24. 12:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Tanulmanyiad befejezese utan el kell hagyni orszagot. Tanuloi vuzumbol nem lehet zold kartya, Bar, ha van ra penzed, meg kell talalni egy jo bevandorlasi ugyvedet, az sok mindent el tud intezni. Mas lehetoseg, amig tanulsz, keresni kell egy ceget ami hajlando lesz alkalmazni, esegyetem befeljezese utan, es segit zold kartyat szerezni. Nagyon nehez, de nem lehetetlen. Vagy el kell venni egy amerikai allampolgart vagy permanent residentet.
2015. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem gond, akkor vehetsz befektetői zöldkártyát. Bármelyik bevándorlási jogász elintézi neked. De ehhez tényleg sok pénz kell. Viszont ez a legsimább módja a letelepedésnek.
2015. máj. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azert nem olyan egyszeru a dolog. Magyar allampolgar nem igenyelhet investor visa-t. Ime az orszagok, amelyek allampolgarai igenyelhetik:

[link]

2015. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsanatot kerek az elozo valaszomert, osszekevertem ket dolgot. Amirol irtam, amire nem palyazhatnak magyar allampolgarok, az E-2 visa. Ott nem kell oriasi osszeget beruhazni. Viszont zold kartyat magyarok kerhetnekmaskeppen,ha be tudnak invesztalni legalabb fel millio dollart. Az a folyamat se egyszeru, csak korlatozott szamu zold kartyat adnak csak evente. Persze, az elozo es mostani valaszom csak azt bizonyitja, hogy bevandorlasi kerdesekben azert profikhoz kell fordulni,mert az itteni valaszok, bar joindulatuak, nem minding pontos kepet tudnak adni.
2015. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaja... en is valami ilyesmit gondoltam, amikor megneztem az oldalt. nekem is ugy tunt, hogoy az EB5 es az E1, E2, E3 treaty teljesen mast jelentenek, de nem volt eleg idom es kedvem, hogy eleg alaposan utana jarjak. (Es sajnos a kozeljovoben nem is fenyeget, hogy egymillio dolcsit beruhazzak az USAban.)
2015. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a jó hogy a listán rajta van Románia és kettős állampolgárságom van mert Erdélyben élek :)
2015. jún. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!