Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen vízum kell ahhoz, hogy...

Milyen vízum kell ahhoz, hogy hollywoodi filmsztár legyek?

Figyelt kérdés
Hollywoodba akarok költözni és színészkedni. Ehhez kell valami speciális vízum vagy ilyesmi? Amerikában születtem, de magyar állampolgárságom van.

2015. máj. 27. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
jaj...ha ott születtél volna akkor amerikai állapolgár lennél. Az usában jus soli alapá az állampolgárság (terület joga) nem jus sanguinis (vér joga) mint nálunk
2015. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudtam, hogy nem kell, de egy csomóan azt mondták, hogy kell, mert nem amerikai az útlevelem.

Nem tudom, hogy kell amerikai útlevelet csináltatni, gondolom egy sima birth certificate-et nem fognak elfogadni.

2015. máj. 27. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
De, el fogják fogadni
2015. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anélkül a social securitys baromság nélkül is kiadják? Nem tudom, mi a számom. :(
2015. máj. 27. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak nincs köze hozzá, de ha kikéred a papírjaidat akkor gondolom majd kapsz. Hívd fel a nagykövetséget és kérdezd meg (vagy írj nekik, azt hiszem hívni nem lehet őket)
2015. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megpróbálkozom vele. :)
2015. máj. 27. 19:08
 7/8 anonim válasza:
Ha amerikai állampolgár vagy, akkor nem kell vízum, viszont USA útlevél kell.
2022. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, sikerült az álomkarrier?
2023. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!