Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kivándorlás hosszabb időre,...

Kivándorlás hosszabb időre, USA, Kanada vagy Ausztrália?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje foglalkoztat a téma, mert itt bárhogy is nézem, csak rosszabb és rosszabb lesz a helyzet, minden szempontból. A fönti 3 "célpont" közül melyik lenne alkalmasabb. Nagyjából utánanéztem, hogy hol és mint lehet élni, kijutni, de érdekelne más véleménye is, főként akik a fönt említett országokban élnek, de akinek van valamilyen érdekesebb, komolyabb információja, nagyon megköszönném ha megosztaná. 20/F

2015. jún. 10. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
USA kabe eselytelen, Ausztralia is bonyolult, talan Kanada ami mukodhet.
2015. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az USA-ba megyünk. Nem azért mert ott jobb, vagy különlegesebb, mint a másik kettőbe, csak ott jött össze a munka.
2015. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 goaus ***** válasza:
Ausztráliába jó szakma kell, magas szintű angollal, meg pár millió forint, ez a belépő. Nem egyszerű. USA szinte lehetetlen legálisan, feketén én nem ajánlom, de sokan választják ezt, van akinek bejön, legtöbbnek nem. kanada sem egyszerű, szóval kérdé mi a szakmád, ha van, mennyi tapasztalat, és angoltudás. Ezeket fogja kérni mind3-ba először az ügynök is...:)
2015. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ausztráliába ha van egy aránylag jó szakmád akkor fel kell venned a kapcsolatot cse australiaval és sikerülni fog. Ebből a szempontból egyszerűbb. viszont usa, kanada már neccesebb. Ha nincs kapcsolat akkor jah..eléggé nehéz. mondjuk én okjval megyek ki majd mint programozó januárban dolgozni. egyik olasz rokonomnak van cége akinek van elég kapcsolata..nameg amerikai fejesekkel, aztán miamiban tud munkát nekem.


Na a lényeg a lényeg. ha van versenyképes szakmád és értesz hozzá akkor oda mész ki ahova akarsz, a többi sarkitás és kamu.

2015. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

20 évesen szerinted "csak rosszabb és rosszabb lesz a helyzet", sőt "minden szempontból".


Biztos, hogy Magyarországon élsz? Hol?

2015. jún. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1. 20 évesen nem azt mondom hogy érett felnőtt vagyok, hanem azt, hogy azért többet átlátok mint a hozzám hasonló korúak, és ezt nem magamtól mondom.

2. Ki mondta hogy Magyarországon élek? Vagy hova írtam én? Mert nem tudok róla, hogy említettem volna.

3. Nem olvastad végig a kérdésem, mert egyáltalán nem arra válaszoltál, csak itt jössz nagy mellénnyel beszólogatni. Ha van érdemi válaszod megköszönöm, másképp csak a piros kézzel és egy "Hát ez de ostoba" vigyorral tudlak jutalmazni. Szép hetet, és köszönöm az eddigi válaszolóknak az értelmes válaszokat!

2015. jún. 22. 05:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló voltam.


Nem meglepő, hogy esetleg nem élsz Magyarországon. Ugye, annál jobban "átláthatod" a helyzetet, minél messzebb élsz, ez csak természetes.

Az "itt" is lehet ugye, körülötte is; hiszen amilyen célból a kérdés föltevődött, nem lényeges.


Kilóg a lóláb.

2015. jún. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre, hogy nem válaszoló vagy, hanem kötekedő. További "válaszaid" nem érdekelnek, a jutalom piros kéz pedig megy.
2015. jún. 23. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Megint az előző voltam.


Semmi baj, magadat minősíted. Ilyen kérdésre szégyen lenne a kérdezőtől zöldet kapni több szempontból is.(Nem mintha számítana.)

Nem sajnálom tőled az extrát, amit az újabb hozzászólásokért kapsz, biztos szükséged van rá, lelked rajta.

2015. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, neked mi a bajod? Igen, sajnos idehaza szar a helyzet. Én orvosi egyetemre járok és megsem fordult a fejemben hogy idehaza maradjak. A családom 2 éve kiköltözött Amerikába (nagyszülők, anyámék, keresztszüleim, unokatestvéreim), 2 év múlva végzek az egyetemen és én is megyek. Nincs értelme itt maradni mert az ország süllyed és nem akarok elmerülni benne.
2015. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!