Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bérelt lakókocsival 90 nap...

Bérelt lakókocsival 90 nap alatt Amerika nevezetességeit meg lehet nézni?

Figyelt kérdés
Kb milyen összeggel érdemes nekivágni? Azt tudom, hogy a benzin nagyon olcsó.
2015. jún. 17. 14:05
 1/3 A kérdező kommentje:
És magyar jogsival lehet vezetni ugye?
2015. jún. 17. 14:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lakokocsi, hanem lakobusz, amire neked szukseged van.

Iszonyat draga, de ha tele vagy, akkor hajra.


Guglizd ki, hogy "rent rv" es talalsz egy csomo oldalt ahonnan mindenfele meretu es felszereltsegu lakobuszt (RV) lehet berelni. Nem lesz olcso mulatsag, foleg, hogy Abol felveszed es Bben akarod leadni. Sot, lehet hogy nem is engedik. Berautonal extrat szamolnak fel, ha nem ugyanoda viszed vissza, de lakobusznal nem tudom, hogy engedelyezik-e.


Persze a benzin olcso de ezeknel nemcsak berleti dij van meg benzin, hanem biztositas, amit kotni kell rajuk, mert egy apro karcolast is levernek rajtad, nem beszelve ha neadjist' balesetet szenvedsz. Tovabba van kaucio, ami szinten huzos.


Magyar jogositvannyal? Ezt a kolcsonzotol kell kozvetlenul megkerdezni.

Sima autoberlesnel javasolni szoktam, hgoy valtsak ki a nemzetkozi jogsit (par ezer az okmanyirodaban vagy onkormanyzaton vagy hol). Baratnomnek peldaul Phoenixben a Hertz elkerte a nemzetkozi jogsijat, anelkul nem is engedtek volna hogy vezessen. Los Angelesben az Enterprise elfogadta a sima hazai kartyas jogsit. Szoval kolcsonzoje valogatja.


Mi az hogy nevezetessegei? A new yorki Szabadsagszobortol a california tengerpartig mindent meg akarsz nezni? Mert arra legalabb 6 honapot szanj.


Eszmeletlen tavolsagok vannak. Mi legutobbi autos kirandulasunkkor 6 nap alatt levezettunk 3ezer kilometert es egyetlen egy allamon belul maszkaltunk. Volt olyan szakasz, amikor egy oran keresztul nem lattam az uton es a tajon kivul se egy falut se egy benzinkutat, se semmit. Ossz-vissz volt kb. 5 kocsi rajtunk kivul, abbol is 3 szembejott. Es mi nyomtuk neki ami a csovon kifert. RV-val nem tudsz olyan gyorsan menni mint szemelykocsival.


A kempingeknek is dija van. Nem engedik mindenhol hogy csak megallsz az ut szelen es bemaszol hatra aludni. Sok helyen a rendor elzavar. Ezert kell kijelolt kempingbe menni, ahol napi dijat szamolnak de cserebe kapsz aramot es ingyen leeresztheted a szennyvizet. Tovabba a vizet is fel kell tolteni, kajat kell venni, ezek sincsenek ingyen.

2015. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Autot tudsz berelni, olcso arakon licitalhatsz hotelszobakra

[link]

2015. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!