Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Cserediáként ki szeretnék...

Cserediáként ki szeretnék menni Amerikába. Így kell vizum?

Figyelt kérdés

A sevis nem tudjátok mennyibe kerül?A bíztositások?

Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?



2015. jún. 23. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak szervezetek amelyek ezzle foglalkoznak. Probalj meg itt megtudni mi a teendo es mennyibe kerul:


[link]

2015. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jó oldal?

2015. jún. 23. 00:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm szépen.
2015. jún. 23. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez is jonak nez ki, sok ilyen szervezet van. Ok intezik a tanuloi vizumot, minden rajtuk keresztul megy, ok talaljak neked a befogado csaladot, es iskolat is. Ez szep program bar semmi se ingyen, tehat itt is fizetni kell. Bar ez magyarorszagi ceg, biztosan eyuttmukodnek megfelelo amerikai szervezettel, mert az amerikai szervezeten keresztul kaphatnak tanuloi vizumokat. Egy darabig dolgoztam egy olyan amerikai szervezetnek, es hoztunk magyarorszagi diakokat is.
2015. jún. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, kell tanulói vízum.
2015. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. jún. 23. 10:03
 7/8 anonim válasza:
Én is akartam menni Amerikába ismerősökhöz. Én azt olvastam,hogyha 3 hónapnál kevesebb idore mesz ki akkor nem kell; ha tobbre akkor kell :)
2015. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es amire te gondolsz, az egeszen mas dolog, ESTA, azzal lehet 3 honapig turistakent tartozkodni. Minden masra megfelelo vizum kell. A kerdezo cserediak akar lenni, arra van tanuloi vizum.
2015. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!