Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen hely Los Angeles? Aki...

Milyen hely Los Angeles? Aki volt ott annak hogy teccett? Milyen a tömegközlekedés? A tengerpart? Látnivalók? Árak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ÉN nyáron mennék egyik haverommal L.A.-be és olvastam már róla véleményeket de eléggé megoszlanak...a fele utálja a másik fele pedig imádja..akkor most meik az igaz? Az is érdekelne hogy milyen a tömegközlekedés mert ez nagyon fontos lenne mivel még csak 16éves vagyok. Szerintetek meik a jobb hely L.A. vagy pedig New York? Mennék szívesen N.Y.-ba is de ott nincs tengerpart...megéri los angelesbe menni a tengerpart miatt? esetleg miami? előre is köszi a válaszokat ;)
2010. márc. 10. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

a fele utálja a másik fele pedig imádja


te még nem nőttél fel ha ilyeneket írsz

mindenki mást szeret nem de?

mi lesz ez világkörüli út? mert akkor menj el Kubába is

2010. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Figyi! Én szívesen elkísérlek :)
2010. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Szerintem inkább tanulj meg helyesírni, és majd ha már lesz elég intelligenciád egy ilyen körúthoz akkor vágj bele. Én még nem voltm L.A-ben de mivel minden ember különböző és mindenkien mások az igényei ezért erre a kérdésre nem fogsz kapni kimerítő választ sem.
2010. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van tömegközlekedés, kifejezetten autós város, és szerintem is tanulj meg magyarul. Igazából nem is egy város, hanem egy hatalmas konglomerátum.
2010. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!