Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban-Brooklynban és...

New Yorkban-Brooklynban és esetleg környékén élnek olyan emberek vagy szervezetek/csoportok akik segítik az újonnan kiérkezőket?

Figyelt kérdés
Itt nem arra gondolok hogy elszállásolják őket,hanem ellenkezőleg segítenek nekik saját szállást találni,egy kevés ideig idegenvezetés,illetve kicsit beilleszkedni!
2015. szept. 5. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
New York világváros, a te gondod senkit nem èrdekel, mindent magadnak kell megoldanod. Érdemesebb amùgy is önàllònak lenned, mert kisebb eséllyel csesznek àt. Srnkire nem szàmìthatsz. Ezt már megtanultam.
2015. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem! Te kint élsz esetleg?
2015. szept. 5. 14:54
 3/3 anonim válasza:
New Yorkban nem 1 magyar vonatkozású üzlet,bolt van ahol általában magyarok dolgoznak,úgy hallottam ők szoktak jó tanácsokat adni ha kérdezed őket,ha érdekel az egyik bolt neve:kék duna
2015. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!