Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonbol magyarorszagra...

Londonbol magyarorszagra repulon kivul alternativ megoldasok, busz, vonat erdekelne. Esetleg hazautakat szervezo szervezetek kocsival karacsony elottre?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Van busz, de aki egyszer buszozott, az szerintem soha többet. 24 órás utazás, sokszor "érdekes" utastársakkal. Én egyszer jöttem haza karácsony előtt, de inkább kifizetek 300 fontot a repülőért, de busszal többet nem megyek haza.
2012. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Buszjárat van London és Budapest között, de nem minden nap, és azokból se mind közvetlen, bár a jegyet egyben adják, de Bécsben át kell szállni. Árakat nem tudok. Vonat sok átszállásos, és a buszhoz képest iszonyú drága, nem éri meg.
2012. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk csak Párizsban voltam busszal, arra felé nem volt gond az utastársakkal se, meg a hosszú menetidővel se. Azt bevállalnám akár még egyszer, ha arról lenne szó.
2012. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Busz és a vonat karácsony előtt egyáras a repülőjegyekkel.

Vonat kényelmesebb mint a busz. Mi kocsival indulunk útnak. Elég költséges így is, de kényelmes, és elvagyunk.

Egyszer valaki itt a gyakorin linkelt egy oldalt amin autósok keresnek útitársakat vagy útitárs keres autót.

Sajnos nem tudom az oldal nevét, de hátha valaki belinkeli neked..

2012. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat jártam busszal Párizsban,odafelé mindig vártam hogy odaérjek,hazafelé meg nagyon nyűgös voltam és idegtépő buszozni.
2012. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!