Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy lehetne eljutni New York-ba?

Hogy lehetne eljutni New York-ba?

Figyelt kérdés
Meghívó nélkül nem lehet eljutni Amerikába vagyis én így hallottam. De akkor hogy menyek New York-ba meghívó nélkül mert a repülőtérnél tovább nem engednének.
2015. szept. 5. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Turistaként vízum sem kell, csak ESTA. Nézz utána a Nagykövetség honlapján, ha nekem nem hiszel, az teljesen hiteles :-)
2015. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok pénz és turista vízum (ill. ESTA) (a sok pénz azért kell, hogy kezedben legyen a visszafelé repjegyed is, mert különben tényleg nem engednek be).
2015. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Turistaként ESTA kell, szállásfoglalás és oda-vissza repjegy, megfelelő mennyiségű pénzzel. (Se túl sok, se túl kevés.)


Egyébként meg az is szükséges, hogy a "menjek" szót le tudd helyesen írni, úgyhogy te sajnos ezen már megbuksz.

2015. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Dobd el a papírjaidat, kezdj el úszni Bács felé a Dunán. Hátha a BKK vagy a MAHART utánad küld egy hajót, amivel elvisznek. :D


Egyébként elég ESTA, oda-vissza repjegy és elegendő pénz, talán szobafoglalás szállodába vagy ahol megszállsz.

2015. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom kitől hallottad, hogy meghívó kell, de az levan maradva rendesen. Valóban kellett meghívó levél, még a 90-es években.
2015. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meghívó csak akkor kell, ha pénz és szállásfoglalás nélkül akarsz beutazni. Ilyenkor kell egy szponzor (barát, rokon), aki nem hagyja, hogy csövesként egy híd alatt lakj. Abból van nekik is elég.

De ha van jegyed a visszaútra, van hol laknod (akár egy motel) és/vagy van egy "jó" bankkártyád, akkor nem kell meghívó.

2015. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. szept. 30. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!