Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A fapados légitársaságok...

A fapados légitársaságok utazóit tényleg egy szimpla sátorban várakoztatják a beszállás előtt? (Liszt Ferenc reptér)

Figyelt kérdés
Először fogok utazni fapados járattal és olvastam olyanokat, hogy ez így van. Tudom, olcsó a jegy, de ez most komoly? :D Mondjuk lehet a cikkek kelte óta változott a helyzet, nem tudom, azért kérdem.
2014. febr. 22. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem sátor az..
2014. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
HHeeeeeeee? En mar utaztam fapadossal, es nem lattam satrat.
2014. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pár cikk írta ezt, meg képek is vannak róla, hogy ezt vezették be. Mondjuk említették is, hogy valamikor meg fogják majd szüntetni. De ha téged már nem "sátrakkal szolgáltak ki", akkor megnyugodtam. :D Tényleg először repülök fapadossal, nem tudom mi a módi, csak elég sok helyen olvasok kritikákat róluk.
2014. febr. 22. 17:47
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Egy időben valóban sátor volt, de mostmár könnyűszerkezetes csarnokok vannak. Ez is elég tré megoldás, de még mindig jobb, mint a korábbi.
2014. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
:D
2014. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni... :D No de mindegy, köszönöm a választ.
2014. febr. 22. 17:59
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
ki minek nevezi........... nekem sátor :DD lakodalmat lehetne egy ilyenben tartani. ki kell sétálni a francba, ott várakoztatnak....nem tudsz leülni sem..nevetséges. vagyis hát szégyen inkább. közel 2 orát kellett ott várnunk multkor, mert késett a gép...visszafele ugyanez, se busz , se semmi, a pusztábol sétálsz be. :D
2014. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pazar... :D Amúgy a skycourtban meddig lehet tartózkodni a tervezett indulás időpontját megelőzően? Tehát akarom kérdezni: meddig kell abban a sufniban álldogálni a beszállás előtt? (feltéve ha nem késik a gép ugye)
2014. febr. 22. 18:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a legutolsónak beszállni a gépbe, akkor azért érdemes időben lemenni a bádogvárosba.
2014. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
attol függ milyen légitársasággal mész, pl easyjetnél helyjegy van..nem oda ülsz ahova akarsz. ugyhogy tök mindegy h utolsonak szállsz be vagy elsönek.
2014. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!